Antropologia organizacji

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Czym jest antropologia organizacjia* Metodologią badań terenowych* Badaniem organizacji w ich naturalnym kontekście * Badaniem ludzi i ich zachowa w organizacji * Badaniem zjawisk nowych, nieznanych, nie dających się przewidzieć.Książka napisana z myślą o studentach i badaczach pragnących przeprowadzi własne badania terenowe organizacji na poziomie pracy dyplomowej, magisterskiej lub doktorskiej. Nowa szata graficzna okładki, papier ekologiczny

Emilia | 2015-01-02
Noirblanc | 2015-01-01