Według niej, według niego

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Od pierwszego spotkania podczas wieczorka studenckiego, które miało miejsce ponad dziesięć lat temu, Jim i Alison z powodzeniem przebrnęli przez pierwsze randki, spotkania z rodzicami, wspólne mieszkanie i więcej...

talitha_kum | 2011-09-13
Przeczytana: 15 września 2011

Zaczynając czytać książkę myślałam, że będzie to kolejna pozycja z serii tych "harlekinowych" jednak zostałam mile rozczarowana. Nie tylko okładka w swej prostocie ma to "coś". Zawartość lektury również bogata jest w piękne przemyślenia, ładne słowa ale i nutkę żartu. O ile jestem osobą powściągliwą w okazywaniu radości, o tyle kilka razy szczerze uśmiechnęłam się zanurzona w stronicach "Według niej, według niego".
Polecam gorąco dla osób pragnących zaczerpnąć trochę rozrywki, czyta się lekko i barzdo szybko. Dwa krótkie wieczory i przeczytane. :)
P.S. Nie czytajcie w trakce gotowania obiadu, bo wciąga na tyle, że przypaliłam dziś każdego ze smażonych naleśników obiecując sobie, że następnemu tego już nie zrobię. ;) Niestety..
Lektura na 5! :)

kl1976 | 2016-09-06
Przeczytana: 05 września 2016

Nie lubię takich książek bo się na końcu rozkleiłam .
Taki jakby pamiętnik ,tak jak w tytule ''według niej ,według niego'' pierwsze randki ,rozterki ,powodzenia i niepowodzenia i miłość ta prawdziwa ,książkowa ...a potem żyli długo i szczęśliwie ..Jest w niej coś prawdziwego ...

>37/52<

57kg | 2011-08-01
Przeczytana: 01 lipca 2011
Madzioola | 2011-10-06
Przeczytana: październik 2011

Kiedy tak książka wpadła w moje ręce pomyślałam sobie: co ten facet może wiedzieć o kobietach. Okazuje się jednak, że bardzo wiele. Książka napisana jest przez inteligentnego człowieka, który z pewnością jest dobrym obserwatorem. Czyta się bardzo przyjemnie, ale też sporo daje do myślenia. Jeśli ktoś przeżył historię podobną do tej z powieści niech uważa. Ja spędziłam wieczór na zastanawianiu się: a co by było gdyby...

Roksana | 2011-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2011

Książkę czyta się błyskawicznie! Bardzo spodobało mi się przedstawiony punkt widzenia każdej strony.
Zakończenie przewidywalne, ale i tak książka super :)

Patrycja Leszczyńska | 2011-11-05
Przeczytana: 01 listopada 2011

Bardzo fajnie opisane życie dwojga młodych ludzi, których rozdzieliły wielkie rzeczy, a drobnostki połączyły na nowo. Lekka i super się czyta.

Alicja | 2011-05-14
Przeczytana: 14 maja 2011

Myślałam, że będzie lepsza

xCarolinex | 2013-04-09

Najbardziej meczaca jest podwojna narracja. Mysle ze autor chcial w ten sposob. urozmaicic akcje, ale niestety dla mnie sie nie sprawdzila. Ksiazka nie wciaga, czytalam zeby skonczyc. Kilka razy sie zasmialam ale nawet nie pamietam o czym byla dokladnie. Wole jak Gayle pisze z meskiego punktu widzenia.

Martyna Kasprzak | 2012-08-22

w oryginale rewelacyjna. idealna do przeczytania w pochmurny wieczór :)

ikusia1705 | 2016-09-01