Prawo do zabijania

Wydawnictwo: Rebis

To nie jest zwykła historia ścigania mordercy. Nie jest to też zwykła historia ścigania mordercy seryjnego. To opowieść o pościgu za człowiekiem pozbawionym wolności, który mszcząc się za własne nieszczęcie postanowił zniewolić całe społeczeństwo amerykańskie. Nie jest łatwym przeciwnikiem dla agentów FBI, nawet dla najlepszego z nich, Mike`a Devlina.Dzięki niezwykłej inteligencji i niekonwencjonalnym metodom działania udaje mu się wielokrotnie wyprowadzić FBI w pole. agenci zmuszeni są więc do opracowania nowych metod śledczych. Okładka: miękka; Rok wydania: 2001;

Komig | 2016-09-24
Przeczytana: 06 września 2016

Książkę oceniam na 4

Kakusia92 | 2013-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2013

Niezła powieść sensacyjno-kryminalna. Fabuła wciągająca ("kataklizmista" uważa, że winny jego życiowych porażek jest naród, dlatego postanawia go za to ukarać), dialogi na dobrym poziomie. Akcja jest dynamiczna i nieprzewidywalna do samego końca. Dostrzegłam parę niedociągnięć, ale może to być wina kiepskiej korekty przy tłumaczeniu. Autor książki był związany w przeszłości ze służbami prawa, więc to chciał zaprezentować zrobił to w sposób autentyczny i rzetelny. 6/10 śmiało można poczytać.

Edyta | 2014-09-01
Przeczytana: 2010 rok