Syndrom samca alfa. Jak go wykorzystać w biznesie

Tłumaczenie: Grażyna Skoczylas
Wydawnictwo: Rebis
4 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradnik
poradniki

Świat biznesu pełen jest samców alfa, urodzonych szefów tworzących wizerunek i sukces swojej firmy, nierzadko jednak kosztem pracowników. Książka wybitnych znawców tematu przynosi pogłębioną, śmiałą analizę funkcjonowania kobiet i mężczyzn alfa. Wyróżniając cztery typy alfa - dowódcy, wizjonera, stratega i wykonawcy - autorzy wskazują, jak powinni oni wykorzystywać swoje naturalne, wyjątkowe zdolności, a zarazem unikać swych destrukcyjnych "ciemnych stron', tak by stać się naprawdę skutecznymi przywódcami. Jest to również książka dla tych, którzy z alfami pracują lub żyją pod jednym dachem - mnóstwo tu praktycznych pomysłów i wskazówek pozwalających osiągnąć znakomite relacje zarówno w zespole, jak i w domu.

lookash | 2012-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Książka kieruje nas wielokrotnie do swojej strony internetowej aby przeprowadzić analizę naszej osobowość. Problem polega na tym, że jest to koszt ok 150 dolarów.
Napisana pod kontem uzyskania większej liczby użytkowników strony internetowej.
Szkoda czasu.

kuba | 2012-10-22