W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

Wydawnictwo: Kamila Kozioł Coaching
W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę
poradniki
KamilaKozioł

KSIĄŻKĘ KUPISZ NA STRONIE: http://www.kamilakoziolcoaching.pl/produkt/w-poczuciu-wlasnej-wartosci/ .... Książka skierowana do Kobiet, które pragną zwiększyć swoją samoocenę, poczuć się wartościową osobą i zacząć być pewną siebie kobietą w życiu prywatnym i zawodowym. Kobiety szczególnie mają problem ze zrozumieniem, że są tak samo ważne, wartościowe i mądre, jak każdy inny na tym świecie. W...

>>>> KSIĄŻKĘ KUPISZ NA STRONIE: http://www.kamilakoziolcoaching.pl/produkt/w-poczuciu-wlasnej-wartosci/ .... Książka skierowana do Kobiet, które pragną zwiększyć swoją samoocenę, poczuć się wartościową osobą i zacząć być pewną siebie kobietą w życiu prywatnym i zawodowym.
Kobiety szczególnie mają problem ze zrozumieniem, że są tak samo ważne, wartościowe i mądre, jak każdy inny na tym świecie. W książce zawarte są ćwiczenia, dzięki którym, krok po kroku czytelniczka odzyskuje wiarę w siebie i zwiększa swoją samoocenę. Rozdziały są również opisem doświadczeń autorek, które inspirują do zmiany swoich nawyków i przekonań.

Droga Kobieto,
Ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć, że jesteś niewystarczająco mądra, piękna i dobra by prowadzić życie jakiego pragniesz? Ile razy pomyślałaś o sobie w negatywny sposób i wyliczałaś swoje słabości? Jak często mówisz, że marzenia mogą spełniać inni, a Ty nie?
Chcemy powiedzieć temu dość. Spójrz, to, co teraz robisz, nie służy Twojemu szczęściu! Czas zacząć żyć i czuć się tak, jak tego pragniesz!
Pragniemy Ci powiedzieć, że nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak możliwości w Twoim życiu. Jedyne, co może Cię hamować przed rozpoczęciem takiego właśnie życia, to brak poczucia własnej wartości. Posiadanie wewnętrznej siły, wiary w swoje możliwości i w samą siebie są jak umiejętność przenoszenia największych głazów za pomocą samego myślenia. Poczucie własnej wartości pozwala realizować własne marzenia i wyznaczać sobie cele w życiu, które nadają sens istnieniu każdego z nas.
Przestań szukać wymówek, by zacząć pracować nad swoimi przekonaniami, które trzymają Cię w miejscu! Zastąp nawyki, które nie pozwalają Ci zmienić swojego życia na takie, jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz!
Przeczytaj tą książkę! Wykonuj rzetelnie ćwiczenia i zmieniaj siebie. Masz szansę odkryć swoje życiowe wartości i cele, Twoje mocne strony, docenić już posiadane umiejętności i wiedzę. To dla Ciebie wyjątkowa okazja do przeżycia przygody, dzięki której odnajdziesz i na nowo zdefiniujesz swoje poczucie wartości. Nie jest możliwe, aby ktoś, kto zdobywa wiedzę na temat samego siebie i podejmuje konkretne działania, nie zmienił się w trakcie takiego procesu. Zapewniamy Cię, że zobaczysz świat i samą siebie zupełnie inaczej – w lepszych barwach i w sposób bardziej prawdziwy.

Co osiągniesz dzięki tej książce?
- poznasz swoje wartości, którymi kierujesz się w życiu docenisz to, co masz już w sobie
- wytyczysz cele odbudujesz i wzmocnisz zaufanie do samej siebie
- nauczysz się być z siebie zadowoloną
- poznasz cztery sfery życia i nauczysz się dbać o każdą z nich
- nauczysz się akceptować swoje emocje
- zmienisz swoje przekonania na wspierające i motywujące

źródło opisu: Wydawnictwo Kamila Kozioł Coaching, 2015

źródło okładki: www.KamilaKoziolCoaching.pl

Wierzycie w siebie? W swoje wartości, umiejętności i wewnętrzną siłę? Czy może boicie tego, że nie podołacie wyzwaniom, że nie ma w was nic wartościowego i godnego uwagi? Chyba każda z nas ma gorsze dni i myśli to nie dla mnie, nie dam rady, ale jeśli to trwa cały czas, to znaczy, że czas coś zmienić. Bo przecież wiecie, że my wszystkie mamy swoje mocne strony, coś co nas wyróżnia i tylko na chwilę o tym zapomniałyśmy, z jakiś powodów się pogubiłyśmy...

Kasandra | 2016-03-24

Recenzję tej książki znajdziesz także na: www.maagia-ksiazek.blogspot.com

"Zadowolenie to stan pozwalający odczuwać satysfakcję z tego kim jesteś i jaka jesteś. Zadowolenie jest poczuciem, dzięki któremu nie musisz posiadać tych wszystkich rzeczy, by czuć się z samą sobą bardzo dobrze".

"W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę" to książka, która pozwoliła mi dostrzec swoje atuty, ukryte głęboko we mnie i wyciągnąć je na światło dzienne, mimo iż wcześniej nie miałam jakiejś mega fatalnej samooceny. Ideałów oczywiście nie ma, więc wiadomo, miałam kompleksy, dalej mam - zwłaszcza, że jestem nastolatką. Ale dzięki tej książce zaczęłam je rozumieć i rozpoczęłam walkę prowadzącą do ich zniknięcia.

Autorki ułożyły dla nas, czytelników, masę trudnych pytań związanych z naszą osobowością i siłą woli. Nie powiem, do łatwych to one nie należały. Nie udało mi się wszystkich rozwiązać, nad niektórymi spędziłam naprawdę dużo czasu, ale i tak jestem z siebie zadowolona....

Łukasz Głogowski | 2016-03-18
Przeczytana: 03 sierpnia 2015

Może myślisz sobie, że jest to kolejna genialna książka, która ma na celu zmanipulowanie Cię, wpajanie Ci głupot i lanie wody. Cieszę się, że tak NIE jest. Ta książka to niesamowity podręcznik osobistej, głębokiej przemiany. :)
Dzięki tej książce, możemy wejść wgłąb siebie. :) Dzięki niej, lepiej poznałem siebie. W książce znajdują się wspaniałe ćwiczenia, dzięki którym zrozumiesz, że jest w tobie coś, co robisz naprawdę dobrze, zrozumiesz, że zasługujesz na pochwałę, zwiększy się Twoja wiara w Ciebie, Twoja pewność siebie. Wiem, że każdy, kto traktuje siebie naprawdę na poważnie przeczyta tę książkę, wypełni w 100% zadania w niej zawarte, zastosuje się do wiedzy i będzie żył pełnią życia. Jest to książka, do której polecam od czasu do czasu wrócić, by sobie odświeżyć wiedzę. Pracuj nad sobą, dbaj o siebie i zacznij siebie kochać, bo ze sobą bedziesz do końca swojego życia. Jeśli jesteś (jak ja kiedyś) już zmęczony tym, że inni są uśmiechnięci, nie wstydzą się, odnoszą sukcesy, a...

Przeczytana: 16 lutego 2016

Polecam do przeczytania kobietom w każdym wieku.
Książka jest swego rodzaju przewodnikiem dla kobiet, które nisko cenią siebie, nie realizują swoich pragnień i marzeń, myślą, że już nic w swoim życiu nie można zmienić.
Książka uświadamia, że jak tylko się chce, można pokierować swoim życiem tak, abyśmy my kobiety były spełnione, ćwiczenia pomagają w zrozumieniu - co jest nie tak w naszym życiu.

Polecam książkę również kobietom silnym i dążącym do celu, szczególnie ćwiczenia. Odpowiedzi, które sobie sama szczerze piszesz - potrafią zaskoczyć.
Mnie pomogła zrozumieć, dlaczego w niektórych życiowych sytuacjach, zachowuję się tak a nie inaczej.

Katarzyna Wolna-Belska | 2016-03-19
Przeczytana: wrzesień 2015

Praktyczność i motywacja. Autorki zrobiły świetną rzecz. W przyjazny i przejrzysty sposób połączyły inspirujące wskazówki, jak przeprowadzić siebie przez zmianę z tłem psychologicznym. Dużym atutem książki są wartościowe ćwiczenia/zadania pomagające dokonać koniecznej introspekcji i podjąć, w związku z tym, zobowiązania :). Ta książka odpowiada na potrzeby wielu kobiet, które na co dzień spotykam na warsztatach. Polecam im dalszą pracę nad swoim życiem w oparciu o nią.

Inchez | 2016-03-28
Przeczytana: 28 marca 2016

Jedna z najlepszych pozycji jaką do tej pory czytałam z tej tematyki. POLECAM

KrystynaBiegacz | 2016-03-18
homesoperfect | 2017-07-24