Biblia ziół

The Herbs Bible
83-7180-517-9
zielarstwo, zioła, rośliny, poradnik
poradniki

Amerykański ekspert w dziedzinie witamin i żywienia zapoznaje nas z łatwymi w użyciu i dostępnymi obecnie środkami ziołowymi. Wyjaśnia również, jak mogą one zwiększyć naszą wydolność pracy, poprawić sen, samopoczucie, zdrowie i urodę. Jedna z najstarszych biblii, którymi przemawiała do naszych przodków natura - biblia ziół - i dziś może dostarczyć inspiracji i wzbogacić nasze życie. Earl Mindell prezentuje wiele roślin, takich jak marchew czy seler, które wszyscy uważamy za zdrowe, ale nigdy nie nazwalibyśmy ziołami. Autor przekonuje, że warto w nowy sposób spojrzeć na rośliny ozdabiające nasze mieszkania, takie jak jukka, i zachęca do wypróbowania ziół zalecanych przez starodawne księgi medyczne Chin, Indii oraz tradycje plemienne Indian.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Biblia_ziol-p-1056-10007-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Biblia_ziol-p-1056-10007-.html