Poskromienie księcia

Cykl: Cztery Siostry (tom 3) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Taming of the duke
romans

Po stracie ukochanego lady Imogen szuka zapomnienia w ramionach innych mężczyzn. Bogata i niezależna bez wahania rzuca się w wir miłosnych przygód. Ale przystojny książę Holbrook bacznie ją obserwuje. I śmie prawić jej morały! Pełna temperamentu Imogen nie pozwoli, by ten niepoprawny hulaka dyktował jej, co ma robić. Zamierza dać mu nauczkę. Lecz niełatwo jest poskromić upartego księcia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Marioolka20 | 2015-06-18

Hm spodobała mi się ta książka, pomimo niektórych nudnych momentów. Nie było ich dużo, ale jednak :) mimo to przeczytałam ją dość szybko. Niektóre momenty rozbawiły mnie od łez :D Tak więc gorąco polecam ;)

Justyna | 2015-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2015

Książka należy do tych które bardzo szybko się czyta. Troszkę rożni się od zwykłych romansideł, co tylko dodaje jej uroku. Jednak podoba mi się chociaż nie przepadam za romansidłami, ale z tej kategorii za inne z chęcią się zabiorę.

Angelika | 2016-06-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 24 czerwca 2016

Ta jak i poprzednia książka należy do tych które czyta się szybko z ciekawością i uśmiechem na ustach. (Najlepszy moment do śmiechu dla mnie to ten jak Imogen i Cristobel stojąc na beczce wina i śpiewając skąpały się w winie.) Rafe i Imogen nie przepadają za sobą , ona ma swoje zdanie on też . Ale jak pokazuje autorka ich charaktery się łączą Imogen zaczyna inaczej patrzeć na Rafe a on na nią . Efektem tego zostają małżeństwem "Kto się lubi ten się czubi". Polecam

Nil_Due_Nil_Un | 2014-07-28

Mi tam się podobało :P Co prawda głębokością treści i przemyśleń nie grzeszy ale pomijając kilka nudniejszych momentów (a mało ich było), była ciekawa. Od początku powalały mnie niektóre dialogi między Imogen a księciem, głównie jej zboczone pociski :D W sumie polecam, przed przeczytaniem książki zerknęłam na opinie, nie nastawiałam się po prostu na arcydzieło i w końcu zostałam mile zaskoczona.

Kaja89 | 2014-08-22

Doskonale pamiętam powód dlaczego wypożyczyłam akurat tą książkę. Udałam się do biblioteki wybrałam według mnie ciekawe pozycje i nagle zobaczyłam jedną z piękniejszych okładek jakie kolwiek widziałam. No cóż niestety sprawdza się powiedzenie nie oceniaj książki po okładce. Nudna i dość infaltywna

Nika16wow | 2015-12-24
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Czytałam tą książkę drugi raz o czym się dowiedziałam mniej więcej w połowie powieści, ale stwierdziłam że skoro nie pamiętam zakończenia to doczytam... Mogłam tego nie robić, bo jeżeli jej nie pamiętałam to pewnie dlatego, że książka jest przeciętna. Czytałam już lepsze powieści tej autorki. Można przeczytać jeżeli chce się dowiedzieć o losach kolejnej z sióstr, ale można sobie odpuścić i przejść do kolejnej części, która wydaje mi się lepsza od tej.

Sakarya | 2013-09-30

Książę Holbrook - Raf - nie jest już prawnym opiekunem Immogen, odkąd ta wyszła za mąż i owdowiała. Ale ciągle czuje się za nią odpowiedzialny i nie pozwoli nikomu wykorzystać tej ślicznej, młodej damy. Nikomu! No, chyba że tym kimś będzie on sam.
Książka nawet mi się podobała, szczególnie ze względu na postać Rafa, który od pięciu lat, czyli od śmierci swojego starszego brata, popadł w alkoholizm. Bynajmniej nie stracił na poczuciu humoru. Typowy romans, bez szczególnych wydarzeń: żadnych intryg, morderstw, tajnych misji.

victoria_87 | 2011-08-23
Przeczytana: wrzesień 2010

Moim zdaniem szkoda czasu na tę książkę.Wynudziłam się jak mops podczas jej czytania.Nie polecam.

Dominika | 2013-07-11
Przeczytana: 18 lipca 2013

Książka nie przypadła mi do gustu .

fantaghirooo | 2016-12-01