Czekając na księcia

Wydawnictwo: Amber
Mr Cavendish, I Presume
romans, miłość

Inne wydania

Lady Amelia jest piękną i dobrze urodzoną panną na wydaniu, która... nie może wyjść za mąż. A to dlatego, że już w kołysce została zaręczona i nie pozostaje jej nic innego, jak czekać, aż narzeczony nareszcie zdecyduje się ją poślubić.Lecz wyniosły książę Wyndham wcale nie spieszy się do ożenku. A kiedy odkrywa, że serce bije mu szybciej na widok Amelii, na jaw wychodzi tajemnica, która może go zniszczyć..

źródło opisu: okładka

Bardzo dobry i przewidywalny romans, zaskakuje, wciąga.
Historia opowiada o Lady Amelii, która już w kołysce była zaręczona...w tamtych czasach to wybierano księcia dla młodej dziewczyny, dziwne czasy.
Dobrze, że teraz każdy wybiera sam tego jedynego.
Przyjemna, urocza książka super mi się czytało romans historyczny

Elżbieta | 2015-11-25
Przeczytana: grudzień 2013

Bardzo przyjemna lektura.
Przyznaję, że nie wymaga ona od czytelnika (czy raczej czytelniczki) specjalnego wysiłku umysłowego, bo akcja nie toczy się szczególnie wartko, a wydarzenia stosunkowo łatwo przewidzieć, ale iskierka humoru w dialogach (moje ulubione to te, toczące się pomiędzy siostrami Amelii), czy absurdalna scena, w której ojciec Amelii wykłóca się o jej zamążpójście sprawiają, że uśmiech pojawia się na twarzy. A jakby nie było, czyta się nie tylko z chęci pogłębienia wiedzy, ale też dla rozrywki. Tak więc na chwilę relaksu ta pozycja jest idealna.
Generalnie sądzę, że wielbicielki romansów historycznych będą tę książkę chwaliły, natomiast jeśli ktoś nie przepada za tego typu literaturą, powinien ominąć ją z daleka.

Alicja | 2011-10-03
Przeczytana: 01 października 2011

tak, tak, tak! Polecam każdemu, kto lubi czytać o prawdziwej kobiecości i o miłości, która nie zawsze jest łatwa. Książka nie jest długa, ale zaskakuje. Pisana przyjemnym stylem, otwierając ją nie myślałam, że tak szybko i chętnie ją przeczytam.

betina360 | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

Przyjemnie sie czytalo lecz za przewidywalnosc nie moge dac wiecej gwiazdek i za to ze czytalam lepsze romanse historyczne.

Cat | 2010-09-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

ona jest zarąbista

Febra | 2016-01-09
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Przyjemna książeczka, gdy ma się ochotę coś poczytać bez wielkich emocji, bez wielkiego wysiłku, z poczuciem, że miłość zwycięży. Amelia oczekuje, aż narzeczony z którym została zaręczona w dzieciństwie wreszcie się oświadczy Ona piękna, dowcipna i inteligentna, córka lorda, on przystojny,wykształcony, bogaty i książę, rodziny się znają, młodzi się znają,jej rodzina delikatnie naciska, a mimo to pytanie i oczywiste "tak" nie pada. Dopiero zawirowania losu sprawią, że on będzie chciał, jej rodzina nie, a los spłata kolejnego figla.

Karolina | 2013-03-07
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 07 marca 2013

Ciekawa historia, trochę przewidywalna..
Być zaręczonym od kołyski.. bardzo ciekawe. Dobrze, że zyjemy w czasach w których sami wybieramy sobie partnerów.. Przynajmniej w naszym kraju:)

książek: 2010
bookish | 2014-09-24
Przeczytana: 24 września 2014

dzieje się wszystko bardzo szybko, z jednej akcji przechodzimy do drugiej, a dopiero później dowiadujemy się co się tak naprawdę stało, ugh naprawdę.

Nika16wow | 2015-09-10
Przeczytana: 10 września 2015

Ogólnie rzecz biorąc moim zdaniem książka bardzo interesująca, a co za tym idzie szybko się ją czyta. Po przeczytaniu około 50 stron pomyślałam sobie jaka fajna książka i w tym momencie autorka robi mi psikusa i w fabule pojawia się rabuś-książę... Wydaje mi się, że dzięki temu że pojawił się on w książce od razu wiedziałam jak zakończy się cała historia. Także szczerze mogę powiedzieć, że trochę zawiodłam się na tej książce. Jednak pomimo wszystko uważam, że jest to przyjemna lektura.

Magdalena | 2015-03-25
Przeczytana: 25 marca 2015

Ktoś miał kiepski dzień. Dialogi były czasami tak absurdalne, że aż głowa bolała. Widać iskrę geniuszu w dialogach, które czasami, ale bardzo rzadko były genialne np. stara nietoperzyca, ale książka była raczej na niskim poziomie.