Unia Europejska od Traktatów Rzymskich do Traktaktu Lizbońskiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
historyczna

Unia Europejska: od Traktatów Rzymskich do Traktatu Lizbońskiego to druga publikacja Studenckiego Koła Naukowego Międzynaro­dowego Prawa Publicznego. Stanowi ona zbiór referatów powstałych w związku z konfe­rencją zorganizowaną 5 listopada 2008 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. zebrane artykuły, odnoszące się do szeroko rozumianej problematyki unijnej i często będące debiutami ich autorów, są próbą odpowiedzi na pytania o genezę i dotychaasowy przebieg integracji europejskiej oraz możliwe kierunki jej rozwoju.

Na półkach