Nowy rozszerzony wykaz kuracji zalecanych przez konsultacyjny zespół medyczny Andean Medicine Centre

Wydawnictwo: Tower Press
zdrowie, medycyna
Athoualia

Drodzy Państwo, przed Wami nowy, rozszerzony wykaz kuracji Andean Medicine Centre w Londynie. Został on opracowany przez jednego z czołowych fitoterapeutów peruwiańskich: przewodniczącego Centro de Investigacion de Medicina Tradicional (Centrum Badawczego Medycyny Naturalnej) profesora Manuela Fernandcza Ibarguena, który od lat przyjaźni się i współpracuje z ojcem Szeligą. Pragniemy Państwa...

Drodzy Państwo,
przed Wami nowy, rozszerzony wykaz kuracji Andean Medicine Centre w
Pragniemy Państwa zapewnić, że proponowane przez niego kuracje nie różnią się diametralnie od stosowanych do tej pory przez Andean Medicine Centre. Nasz zespół konsultacyjny wcześniejsze kuracje opracował przecież także w oparciu o wiedzę nabyła od ojca Edmunda Szeligi w czasie jego pobytu w Ojczyźnie. Później zaś pogłębiał ją podczas kursów medycznych, jakie jego członkowie ukończyli u źródeł - w Peru.

źródło opisu: Tower Press, 2000

źródło okładki: Autorskie