Jeszcze się spotkamy

Cykl: A jeśli to prawda... (tom 2) | Seria: Pi
Wydawnictwo: Albatros
jak w niebie, spotkanie, levy

Powrót romantycznych bohaterów znanych z powieści "Jak w niebie". Spotkanie Lauren i Arthura nastąpiło w sytuacji niezwykłej - ona jako zjawa dziewczyny leżącej w śpiączce powróciła do mieszkania, które on właśnie wynajął. Tak zaczęła się ich wielka, pełna poświęceń miłość. Arthur uratował Lauren, ale w pamięci cudem ocalonej dziewczyny nie zachował się żaden ślad ich związku, ani minionych wydarzeń. Pogodziwszy się z utratą ukochanej i uciekając przed dręczącymi go wspomnieniami, Arthur wyjeżdża na jakiś czas do Paryża. Po powrocie do San Francisco walczy ze sobą, omija miejsca, gdzie mógłby zetknąć się z Lauren.

andzia12 | 2016-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2016

W końcu po długich poszukiwaniach udało mi się przeczytać dalsze losy bohaterów „Jak w niebie”.
Romantyczna historia pięknej miłości, która narodziła się w niezwykłych okolicznościach.
On szukał jej, ona jego… w końcu ponownie spotykają się… tym razem to Lauren ratuje życie Arthura.
Odnajdują siebie i swoją miłość.
Lekka, dająca nadzieje romantyczna opowieść na pochmurne dni:)

Justyna Antoniewicz | 2015-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2015

Książka opowiada o Arturze i Gabrielle on uratował jej życie i stali się dla siebie bliscy...ona przychodzi do niego jako zjawa, bardzo wciągająca powieść, lekka,,przyjemna do przeczytania. Zachwycona jestem tą książką od początku zaintrygowała mnie,,napięcie świetne budowała ze wspaniałą akcją. Musso pisze przecudne, o życiu i miłości powieść ujęła mnie bardzo ciekawa:)
Polecam wszystkim książkocholikom tego znakomitego powieściopisarza przeczytać bo bardzo warto!!!

Gladys | 2015-06-10
Przeczytana: 09 czerwca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo przyjemna i lekka książka. Posiada bardzo intrygujący wątek, co jest jej wielką zaletą. Postać Arthura jest chodzącym uosobieniem wyśnionego przez wszystkie kobiety "księcia z bajki". Natomiast Lauren to kobieta kariery, która pracy poświęca znaczną część swojego życia. Żyje u boku mężczyzny, który wypełnia jej życie, tak na prawdę nie zdając sobie z tego sprawy, dopóki nie poznaje Arthura. Młoda lekarka niedawno była ofiarą śpiączki, podczas której czuwał nad nią pewien mężczyzna, lecz niestety później zniknął bez śladu. Kobieta była bardzo zafascynowana kim mógł być ten tajemniczy gość, lecz niestety nie wiedziała jak mogłaby go odnaleźć. I pewnego dnia rozpoznaje nieznajomego w swoim pacjencie, który wychodzi jak najszybciej po opatrzeniu rany na czole, niestety później z urazem głowy trafia do innego szpitala. Lekarz zajmujący się nim nie podejmuje żadnych badań, więc zdesperowany przyjaciel pacjenta dzwoni do Lauren i informuje ją o sprawie. Lekarka czym prędzej...

Asia | 2012-08-28

Kontynuacja "Jak w niebie". Fabuła generalnie trochę naciągana, jednak tak jak poprzednią bardzo miło się ją czytało. Również na jedno popołudnie. Może się podobać.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kilka dni temu czytałam pierwszą cześć "Jak w niebie" i nie mogłam się doczekać momentu kiedy w moich dłoniach znajdzie się druga i ostatnia cześć "Jeszcze się spotkamy", a więc w tej książce w końcu Lauren i Arthur będą razem, a co lepsze oboje będą świadomi tego, że się kochają i nic ani nikt nie przeszkodzi im w tym. Jeśli chodzi o ogóle wrażenia to powiem, że wspaniale mi się czytało, sprawnie i szybko skończyłam tę powieść.
Zachęcam do przeczytania bo warto chociażby dlatego aby dowiedzieć się co człowiek potrafi wycierpieć dla miłości swego życia.
Jestem pewna, że kolejne książki Marca Levyego będą równie fantastyczne i z chęcią je przeczytam.

gosia123 | 2011-06-25
Przeczytana: 18 lipca 2011

Rewelacja

tajus | 2012-07-01
Przeczytana: 29 czerwca 2012

Marc Levy to francuski powieściopisarz, autor kilkunastu książek cieszących się dużym uznaniem czytelników. Popularność zyskał dzięki pierwszej z nich, "Jak w niebie", która (przetłumaczona na wiele języków) sprzedała się w nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy i która kilka lat później doczekała się ekranizacji.

Utwór "Jeszcze się spotkamy" jest kontynuacją powyższej opowiadającą o dalszych losach Lauren i Arthura, których połączyła niespotykana, magiczna wręcz miłość. Z racji tego, iż część pierwszą czytałam kilka miesięcy temu, muszę przyznać, że nie pamiętałam zbyt dokładnie jej fabuły, na szczęście w "Jeszcze się spotkamy" autor zadbał o to, by w delikatny sposób przypomnieć czytelnikowi wszystko to, co działo się wcześniej, nawiązując tam, gdzie trzeba do wydarzeń z niedalekiej przeszłości głównych bohaterów.

Drogi Lauren i Arthura rozeszły się po tym, jak kobieta wybudziła się ze śpiączki, nie pamiętając niczego, w czym brała udział, będąc w jej stanie. Załamany...

calutka4ever | 2014-06-17

Jestem troszkę zła. Owszem książka świetna i dobrze się ją czyta, ale ! ... za mało opisane szczęścia Arthura i Lauren zero słowa o tym jak jej serce stopniało gdy już wszystko wiedziała. Akcja toczyła się wszędzie tylko nie oni razem (przesadziłam cos tam było). Brakowało mi tych zabawnych dialogów Arthura z Paulem. Ksiązkę dobrze się czyta, ale spodziewałam się czegos więcej po tej drugiej część.

Priada | 2011-08-11
Na półkach: Przeczytane, Romansidła
Przeczytana: 03 lipca 2011

Dosyc fajna jezeli chodzi o pomysł denerwowało mnie jedynie jeden pomysł na tą książkę

beatka18 | 2014-02-15

rewelacyjna kontynuacja losów Artura i Lauren, przeczytałam tą ksiązke w jeden dzien