2-latek rysuje. Mikołaj

Seria: 2-latek rysuje
Wydawnictwo: Muza
youstyna

Książki polecamy rodzicom wszystkich maluchów, które uwielbiają rysować, wklejać naklejki oraz powtarzać rymowanki. Anita Głowińska proponuje dzieciom śmieszne wierszyki, odwołujące się do najprostszych skojarzeń, także dźwiękowych. Fili-mili, lim-pam-paja. To renifer Mikołaja. Lepu, lepu, oj, da-dana. Chcesz ulepić dziś bałwana? Podczas tak wesołej zabawy dwulatki wykonują ćwiczenia...

Lepu, lepu, oj, da-dana. Chcesz ulepić dziś bałwana? Podczas tak wesołej zabawy dwulatki wykonują ćwiczenia motoryczne, niezbędne w kolejnych etapach nauki pisania, oswajają się z kartką papieru i kredkami. Żeby pozwolić bardzo małemu dziecku odnieść sukces i dobrze wykonać zadanie, wszystkie obrazki do pokolorowania są duże, uproszczone i obwiedzione grubym konturem. Naklejki mają stanowić nagrodę za pracę – pamiętajmy, żeby pochwalić dziecko, nawet jeśli jego praca może być wykonana staranniej.

Książki zawierają naklejki wielokrotnego użytku.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1208520-2-latek-rysuje-mikolaj

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1208520-2-latek-rysuje-mikolaj