Wspólny S.E.K.R.E.T.

Okładka książki Wspólny S.E.K.R.E.T. E.M. Adeline
Okładka książki Wspólny S.E.K.R.E.T.
E.M. Adeline Wydawnictwo: Erotica Cykl: Secret (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Secret (tom 2)
S.E.C.R.E.T. Shared
Erotica
2016-08-31
2016-08-31
2013-10-15
Marzenna Reyher

Druga część serii o zgromadzeniu S.E.K.R.E.T., które umożliwia przemianę kobietom, spełnia ich erotyczne fantazje. Dalsze losy Cassie, która nie ma za dużo szczęścia w miłości. Umawia się ona z mężczyznami, próbuje znaleźć ukojenie w seksie, chętnych nie brakuje, jednak w sercu jest tylko ten jeden, z którym być nie może (ciągle coś ich dzieli: ciąża, kłamstwa). Ciekawe z kim w końcu będzie? Czy pogodzi się z Willem? A może zaiskrzy z Jessem?
W tej części została przewodniczką nowej rekrutki – Delfiny Mason. Zaprzyjaźniają się. Delfina próbuje otrząsnąć się po zdradzie chłopaka i przyjaciółki. Cały jej świat to sklep, ciuchy i muzyka. Po dołączenie do stowarzyszenia zmienia się, okazuje się być silną, bystrą i odważną kobietą. Dzięki stowarzyszeniu spotyka miłość.
Ciekawe co będzie dalej?
Szybko się czyta, trochę erotyki i dylematów moralnych, siła wsparcia i przyjaźni. Polecam.

Część druga też kiepska. Historia Delfiny nudna jak flaki z olejem. Trochę lepiej w przypadku rozdziałów o Cassie. Ale całość słabiutka.

Obie części mnie nie porwały!

Obie części mnie nie porwały!

Książka lepsza niż część pierwsza. Dalej mamy tajną seksualną organizacje. Tym razem oprócz Cassie mamy Delfinę, którą poznajemy przez jakieś 1/3 książki przez co jest nudnawo. Niemniej powieść jest napisana dość dobrze, są zwroty akcji a opisy seksualne są urozmaicone. Jednak nic poza przeciętność. Końcówka dość ckliwa.

Dalsze losy znanej z pierwszej części trylogii - Cassie. Niestety w poprzedniej części książki nie zaznała ona szczęśliwego zakończenia więc postanawia zostać w S.E.K.R.E.T-cie. Chce ona się wykazać i zostać przewodniczą. Udaje jej się zwerbować nową członkinię do stowarzyszenia. W książce losy Delfiny - nowej członkini oraz Cassie się przeplatają. Dużo się dzieje u obu kobiet.

Defina próbuje stać się silniejszą i bardziej pewną siebie kobietą po tym jak osiem lat temu jej samoocena spadła na samo dno. Jej ówczesny chłopak ją zdradził z najlepszą przyjaciółką i bardzo krytycznie opisał w swojej książce. Nie dosłownie, ale bohaterka fikcyjna tak na prawdę była jej odzwierciedleniem. Czy uda jej się podnieść po tym i zaufać mężczyznom? Czy jej wartość siebie poszybuje w górę?

Cassie natomiast nadal pragnie Willa, ale on teraz jest zajęty przygotowaniem do ojcostwa, które tak niespodziewanie na niego spadło. Do tego remont restauracji, aby również finansowo sprostać temu co go czeka. On również pragnie Cassie, ale ich drogi jak zawsze się mijają.

Czy Delfina i Cassie zaznają szczęścia?

Ta część podobała mi się bardziej niż pierwsza część i jestem bardzo ciekawa zakończenia trylogii.

Polecam serdecznie.

Zapraszam na mój profil na instagramie poświęcony książkom

Druga część S.E.K.R.E.T-u moim zdaniem już nie jest na tyle emocjonująca. Autorka zaczęła za dużo kombinować, a i fantazję też już nie są tak opisywane. Czytałam i miałam wrażenie jak by ta książka umierała. Pisząc, że autorka zaczęła kombinować mam na myśli to iż zaczęły się pojawiać zauroczenia, zdrady itd. Oczywiście to są sytuacje z życia wzięte jednak czytając pierwszą część nic nie wskazywało na to, że tak się historia potoczy. I nie powinna sie tak toczyć moim zdaniem.

Wspólny Sekret to dalszy ciąg S.E.K.R.E.T-u autorstwa E. M. Adeline. Jak już pisałam w poprzedniej recenzji – dzięki tej serii literaturę erotyczną można poznać od zupełnie innej strony. Ciekawa i wciągająca historia okraszona subtelnymi i delikatnymi opisami seksu. Jeśli szukasz czegoś w tym stylu – ta książka jest dla Ciebie.

Spełnienie

Cassie, którą znamy z pierwszej części, jest teraz zupełnie odmienioną kobietą, spełnioną i nie boi się korzystać z życia oraz czerpać z niego przyjemności. Po zakończeniu swojej ”przemiany” została członkinią stowarzyszenia. Razem z innymi kobietami będzie niosła pomoc kobietom, które chcą odmienić swoje dotychczasowe życie i na nowo zacząć czerpać przyjemność z seksu. Jej zadaniem jest znaleźć kogoś, kto potrzebuje pomocy. Cassie trafia na Delfinę, która jest właścicielką sklepu z odzieżą vintage. Jej problem jest poważny, ponieważ cierpi przez mężczyznę, który zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką – ale to nie koniec tego co ją spotkało. Upokorzenie sięgnęło zenitu, kiedy wydał swoją książkę, gdzie pierwowzorem i główną bohaterką jest Delfina...

Zapraszam na swojego bloga, gdzie dostępna jest cała recenzja ;)

Spełnienie

Cassie, którą znamy z pierwszej...

Pierwsza część czymś mnie zaskoczyła, druga już trochę mniej. Czytadło z erotycznym akcentem na dłużący się wieczór. Reasumując - szału nie ma, ale tragedii też nie :)

Moim zdaniem slabsza niz pierwsza czesc, po kolejna juz raczej nie siegne

Moim zdaniem slabsza niz pierwsza czesc, po kolejna juz raczej nie siegne

Dobra książka na miły wieczór

Dobra książka na miły wieczór

• Erotyk

Dodaj cytat z książki Wspólny S.E.K.R.E.T.