Zgłosuj na książki roku 2017
Dirty Royals
romans, biznes, erotyka, rodzina
angielski
Agnieszka

My evil plan is right on schedule.
I have her right where I want her, and soon I’ll be ready to lower the boom.
That is, if I can force myself to screw her over.
She’s got to me—made me care about her—and now I have two loves—my company and the Feisty Princess.
I can’t have them both.
It’s time to choose.

źródło opisu: Goodreads

źródło okładki: Goodreads

Agnieszka | 2016-06-24

No i mamy koniec trylogii Kinga i Margo. Kochają się jak szaleni, wspierają... ale... strach burzy wszystko.
Ech... męskie ego jest gorsze od PMS;) Oczywiście nic by z tego nie było, gdyby nie mój ulubiony bohater serii, czyli Yamada. Ale musicie przeczytać, żeby poznać szczegóły:) Lekkie, przyjemne, gorące, wywołuje uśmiech na twarzy;)

Ewitka | 2017-12-11
Przeczytana: 09 grudnia 2017

Ostatnia część, równie krótka jak pozostałe. Niewiele tutaj się dzieje. Coś się psuje między Niegrzecznym Kingiem i Niesforną Księżniczką. On palnie coś głupiego, ona to niechcący usłyszy i bańka pęka. A jak coś się zepsuje, to nie tak łatwo się daje naprawić. Czy im się to uda? Trzeba się samemu o tym przekonać. No a Yamada jak zawsze jest wspaniały. Bez niego ta książka wiele by straciła.

Lena95 | 2017-07-24
Na półkach: Przeczytane, 2017, W orginale