Kot w butach

Tłumaczenie: Iwona Krynicka
Seria: Bajki Rozkładanki 2011r.
Wydawnictwo: Wilga
Leksi88

Seria najpopularniejszych bajek-rozkładanek: Znane, klasyczne bajki dla dzieci, a wśród nich ulubieni bohaterowie: Pinokio, Kopciuszek, Królewna Śnieżka i inni. Nietypowy, wygodny format umożliwia czytanie książki w poziomie. Każda strona opowieści to szczegółowa, rozbudowana i rozkładana ilustracja, która nadaje dynamiki bajce. Takie ilustracje pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię i skupić...

Seria najpopularniejszych bajek-rozkładanek:

Takie ilustracje pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię i skupić się na najważniejszych wątkach opowieści. Otwierające się ilustracje dają złudzenie uczestniczenia w akcji, jak w teatrze.

W niezwykłej serii bajek znajdziecie także:
Pinokio
Kot w Butach