TRzECIE OKO

Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Trzecie oko to powieść o przyjaźni, miłości i zdradzie. Przeszłość i teraźniejszość łączą się, tworząc pasjonującą historię losów czterech przyjaciół, znających się od dzieciństwa. Wartka akcja, wątki

Ells | 2012-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2012

Dziwna książka, pierwsza połowa to chaotyczne połączenie jawy ze snem, teraźniejszości z przeszłością, dodatkowo granice są tak niewyraźne, że nieuważny czytelnik może przegapić "skok" w czasie.
Druga połowa, ciekawsza, coś się dzieje, jednak brakuje "wartkiej akcji", co obiecuje opis na tylnej części okładki.
Dużo ciekawych cytatów i rozmów o życiu, jednak historia lekko naciągana, trochę paranoiczna.
Lekcja, którą można wynieść z lektury - nie ufaj nigdy, nigdzie i nikomu.
Da się przeczytać, jak już się przebrnie przez początek, ale nie jest to niezapomniane dzieło, które będę wspominać po latach i polecać znajomym.

Monika Adamska | 2015-02-22
slonecznikkk | 2015-05-07