Serce bez granic. Obywatel świata, apostoł Afryki, rodak z Huty Komorowskiej, Ksiądz Kardynał, Adam Kozłowiecki SJ 1911-2007

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Adam Kozłowiecki, kardynał, Afryka,
Beata-Chiara

Kard. Adam Kozłowiecki odszedł z tego świata jako ostatni męski potomek zasłużonego szlacheckiego rodu i nawet najpiękniejszy album nie ukaże pełnej istoty człowieka. Obecny pomnożony już album ukazje tę długą drogę "Apostoła Afryki" z szlacheckim dyplomem i "Sercem bez granic", przez niepodległą Polskę, okropności drugiej wojny światowej aż po afrykańską ziemię, której służył, którą pokochał i w której też spoczął.

źródło opisu: Wydawnictwo Diecezjalne 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie