Słodycz życia

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Hired: The Cinderella Chef
Avadoro

Darcy Parrish, policjantka z zawodu, nie szukała księcia z bajki, lecz nieoczekiwanie dla siebie samej go znalazła. Po wypadku, w którym straciła władzę w nogach, pragnęła jedynie spokojnej pracy. Jednakże nowy szef Darcy, Patrick Judson, miał inny pomysł na jej życie. Zachwycony talentem kulinarnym Darcy i oczarowany jej urodą, nie zamierzał pozwolić, aby tak zdolna i piękna kobieta ukrywała się przed światem. Ona jednak nie miała odwagi mu zaufać.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011