Wybrańcy. Początek końca

Wydawnictwo: WARSZAWSKA GRUPA WYDAWNICZA
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Adriana

Trzech nastoletnich chłopców odnajduje tajemniczą skrzynkę. Okazuje się, że kryje ona legendarne Serce Ciemności. Wkrótce za jego sprawą nastolatkowie zostaną wciągnięci w sam środek wojny, od której będą zależeć losy świata. Na ich barkach spocznie ciężar wykonania najtrudniejszego zadania. Czy mu podołają? Czy zdołają przeciwstawić się siłom ciemności i przybywającym z otchłani demonom?

źródło opisu: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/

źródło okładki: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/

Adriana | 2016-06-09

www.ujrzecslowa.pl

Nie spodziewałam się po tej książce aż tak dobrej lektury. W dzisiejszych czasach lepiej się nie nakręcać na żadną lekturę, tylko dać się ponieść chwili i zanurzyć się w świat, który w tym przypadku został wykreowany genialnie.

Uwielbiam powieści przygodowe, które mówią o wybrańcach, a ich los jest poprzeplatany różnymi wydarzeniami. Ta książka to właśnie takie połączenie książki przygodowej z fantastyką. I jeżeli lubisz takie połączenia, to zdecydowanie warto po nią sięgnąć. Jest to debiut pisarski Autora i jestem oniemiała jego stylem.

Tak, jest to książka skierowana przede wszystkim dla młodzieży, w końcu nastolatkowie w większości przypadków najchętniej czytają o przygodach nastolatków. Proste i logiczne, ale zarazem mogę stwierdzić, że i ja przy tej lekturze się dobrze bawiłam. Do stylu nie mam się co do czepić, było płynnie, zabawnie, a czasem nawet zatrważająco. Idealna mieszanka odczuć, które uwielbiam podczas czytania książki.

To, do czego mogłabym...

książek: 1933