Sherlock Holmes. Opowiadania wybrane + CD

Wydawnictwo: Mozaika

Inne wydania

Sherlocka Holmesa nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Najsłynniejszy detektyw świata, genialny mistrz dedukcji, nieziemsko przenikliwy umysł. Kwintesencja angielskiej elegancji i powściągliwości... Charakterystyczna szczupła sylwetka , kraciasty płaszcz i nieodłączna fajka a oto Sherlock Holmes, jakiego znamy z opowiadań Arthura Conan Doyle&a oraz ze słynnych ilustracji Sidneya Pageta. Do książki dołączona została płyta CD audio z siedmioma znakomitymi opowiadaniami Arthura Conan Doyle&a w interpretacji Jacka Rozenka i Wiktora zborowskiego.

Wolfgang | 2015-10-20
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione