Detektyw Kefirek i pierwszy trup

Cykl: Detektyw Kefirek (tom 2) | Seria: Z Kotem
Wydawnictwo: W.A.B.
Kefirek, Dominiczek, śledztwo
Pistacia

Teoś Kefirek i jego przyjaciel Dominiczek mają już za sobą jedno śledztwo w niebagatelnej sprawie, zakończone sukcesem. Teraz czeka ich kolejna zagadka, i to jeszcze poważniejsza, bo po raz pierwszy w karierze młodych detektywów pojawi się prawdziwy nieboszczyk! Mafia, cmentarz i najważniejszy trop: psie kupy (!) - wszystko to wiąże się z tajemniczym włamaniem do Kasandry, wróżki z sąsiedztwa...

[opis wydawcy]

źródło opisu: W.A.B.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Turlot | 2015-05-05

Czytałam tę książkę dawno i pamiętam, że bardzo ciężko było mi przez nią przebrnąć, mimo iż nie jest gruba.
Po prostu straasznie nudna i obrzydliwa (kto przeczytał, ten się domyśli).

Pola | 2013-11-14
Przeczytana: 06 stycznia 2012

nie specialnie mi to podpasowało

Jakub | 2012-11-04

Fajna książka,dowcipna i ciekawa.Lepsza od 1 części.

Misa12114 | 2012-07-10

Rewelacyjna dla fanów Sherlocka Holmesa oraz początkujących detektywów... Jaką tajemnicę skrywa sąsiedztwo Kefirka? Dowiesz się jak przeczytasz. ;)

Kinga | 2012-06-23

Polecam osobom lubiącym kryminały. Przeczytałam w jeden dzień.

mycha | 2011-11-11

Fajna książka , w sam raz na deszczowe popołudnia.Polecam tę książkę osobą,które lubią czytać kryminały.