kryminał, Puzyńska, Bonda,
czasopisma
Natalia

„Pocisk” magazyn literacko-kryminalny jest interesującą propozycją dla amatorów dobrej literatury kryminalnej oraz wielbicieli kryminalistyki. Gabriela Jatkowska, redaktor naczelna miesięcznika, zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów, wśród nich znajdą się biegli sądowi, adwokat, profiler kryminalny i reporterzy, którzy podchodzą do zbrodni w indywidualny sposób. Chłodny, perfekcyjny i...

Gabriela Jatkowska, redaktor naczelna miesięcznika, zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów, wśród nich znajdą się biegli sądowi, adwokat, profiler kryminalny i reporterzy, którzy podchodzą do zbrodni w indywidualny sposób. Chłodny, perfekcyjny i profesjonalny. Łukasz Orbitowski, szef działu literackiego, co miesiąc będzie podgrzewał atmosferę kryminalnymi opowiadaniami, których autorów widzimy na co dzień na listach bestsellerów w księgarniach.

„Taki właśnie jest POCISK. Kryminalny – skomponowany z najlepszych komponentów, czyli ekspertów, dla których zbrodnia jest częścią codziennej pracy. I literacki, bo każda bajka potrzebuje drania – jak powiedział Moriarty do Sherlocka Holmesa. POCISK scali te dwa filary: literacki i kryminalny, fundując nam wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy” – pisze we wstępniaku premierowego numeru Gabriela Jatkowska.

W drugim numerze spotkamy takie sławy, jak Katarzyna Puzyńska i Katarzyna Bonda. O kulisach pracy laboratoriów kryminalistycznych opowie dalej Kacper Choromański, Łukasz Wroński przybliży nam sylwetkę kolejnego seryjnego mordercy... A także znajdziemy tam o wiele więcej...

źródło opisu: http://magazynpocisk.pl/

• Piankowe niebo
Niewiarygodna wspinaczka
Mark Synnott

8,67 (3 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

7,5 (2 ocen i opinii)
Małgosia | 2016-04-13
Na półkach: Przeczytane, Czasopisma
Przeczytana: 13 kwietnia 2016

To jest to! Fantastyczne pismo dla kryminalnomaniaków, najlepsi pisarze w roli opowiadaczy, świetni dziennikarze opisujacy prawdziwe śledztwa, omówienie nowości, wywiady z ciekawymi osobami - super. Z niecierpliwością czekam na następny numer