Pocisk, nr 2(2) / marzec 2016

Jan KrasnowolskiKatarzyna Puzyńska Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o. Cykl: MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 2) czasopisma
2016-03-18
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
kryminał Puzyńska Bonda
MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 2)
czasopisma
kryminał Puzyńska Bonda

To jest to! Fantastyczne pismo dla kryminalnomaniaków, najlepsi pisarze w roli opowiadaczy, świetni dziennikarze opisujacy prawdziwe śledztwa, omówienie nowości, wywiady z ciekawymi osobami - super. Z niecierpliwością czekam na następny numer

• Czasopisma
  • 2016