Spowiednik

Cykl: Gabriel Allon (tom 3)
Wydawnictwo: Muza
9788373196551

Po raz kolejny Gabriel Allon, konserwator sztuki i agent izraelskiego wywiadu, wkracza do akcji. Tym razem próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa swojego przyjaciela, pisarza Benjamina Sterna.

Metyllo | 2016-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Najbardziej z tej serii lubię poznawać piękne lokacje w Europie. W "Spowiedniku" jest to jezioro Garda,które warto byłoby kiedyś zobaczyć.
Poza tym po staremu: przyzwoite czytało,które gładko wchodzi i...
Dla mnie dodatkowym atutem serii,jest druga praca Allona,gdyż sam zajmuję się konserwacją zabytków

lewy | 2015-12-12
Przeczytana: 2015 rok

Przeczytałem z rozpędu bo myślałem że wreszcie zmieni się Leitmotiv. Nic z tego. Faszyści kontra Izrael. Wszystko prawda o Szwajcarii, Austrii, Watykanie itd, ale jak długo można miętosić tan sam temat ?
Grafomania na zamówienie. Nie polecam.
P.S. Jestem niewierzący, ale gdy autor uporczywie (może jeden wyjątek) pisze o JP2/Wojtyle "Polak", to tylko potwierdza że ta pisanina jest na zamówienie. Ciekawe czyje?

bekjef | 2014-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2014

wciąga i przyciąga - oceniam tylko w kategorii fikcji jako powieść sensacyjno-szpiegowska. Z oceną historyczną autora nie dyskutuje, bo tak jak przedstawiona w książce nad wyraz nieobiektywna.

GagoSLAW | 2014-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 lipca 2014

Na urlopie przyjemna lektura.Po przeczytaniu Spowiednika sięgnę po kolejne książki tego autora i mam nadzieję,że się nie zawiodę.

kasiab | 2016-10-02
Agnieszka | 2016-09-30