Wiolonczelistka

Okładka książki Wiolonczelistka Daniel Silva Patronat LC
Okładka książki Wiolonczelistka
Daniel Silva Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Gabriel Allon (tom 21) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2021-11-17
Data 1. wydania:
2021-07-13

więcej Więcej

Uwierzycie, że to już dwudziesty pierwszy tom serii Daniela Silvy? Kiedy to zleciało! Pamiętam jak dziś, że gdy sięgałam po pierwszą część byłam bardzo miło zaskoczona stylem i pomysłowością autora a tym samym od lat śledzę rozwój jego kariery. Nie zwalnia tempa, wciąż pisze ciekawie oraz wciągająca a każda jego nowa książka to porcja wielkiej przygody.

Czasami zastanawiam...

186/180/2021
Ta część wyjątkowo szczegółowo odnosi się do konkretnych wydarzeń. Koronawirus i obostrzenia z nim związane, wybory prezydenckie w USA, Putin i jego banda. Bardzo bezpośrednio autor (no bo raczej nie podejrzewam, że zaledwie narrator) przedstawia nam swój stosunek do szczepionek na COVID i do amerykańskiego prezydenta. Tego, co to właśnie w czasie akcji...

Bardzo wciągające, sensacyjne czytadło. Polecam miłośnikom prozy w podobnym klimacie.

Very boring and predictable.

Na półkach: , , , ,

Grupa Haydna jest prywatną organizacją szpiegowską, której celem jest zniszczenie Zachodu. Kieruje nią niejaki Arkady Akimov. Miłość do muzyki i talent poświęcił na rzecz wspomagania przyjaciela z dzieciństwa, obecnego rosyjskiego prezydenta, w jego imperialnych zapędach. Na trop Akimova i jego dywersyjnych poczynań wpada Gabriel Allon, gdy próbuje rozwikłać zagadkę śmierci...

• Ulubione/Polecane
  • Czekają na spotkanie