Konie i kucyki. 40 opowieści z rozwianą grzywą

Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Horse and pony stories. 40 classic tales to share
Agnieszka

Ten imponujący tom baśni przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom koni i jeździectwa, ale oni z pewnością będą nim szczególnie zachwyceni. A czeka w nim na nas 40 ponadczasowych opowieści - bohaterami każdej z nich są rumaki, kucyki i wierzchowce. Historie te to znane perły światowej literatury (Czarny Książę autorstwa Anny Sewell, Po drugiej stronie lustra autorstwa Lewisa Carrolla, A Horse's Tale autorstwa Marka Twaina... i wiele innych), ale znajdą się tu także mniej popularne opowieści, które, wierzymy, sprawią wiele przyjemności naszym czytelnikom. Co tak zachwyca ludzi w koniach... może ich uroda, ich wdzięk, ich wolna i delikatna natura. Być może te zachwycające opowieści z rozwianą grzywą dadzą nam odpowiedź na to pytanie. Odbiorcy: - dla wszystkich, którzy kochają konie i piękne opowieści o nich. - dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pokazać dzieciom piękno literatury.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność

źródło okładki: Wydawnictwo Jedność

Pięknie wydana książka. Piękne ilustrację i mało znane historię ze znanych książek z koniami oraz kucykami w roli głównej.