Spidey #1

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

Think you know everything about Peter Parker’s early days? Think again. It’s action, adventure and a rip-roaring romp in classic Marvel style as SPIDEY swings onto shelves this winter! Featuring adventures from throughout the web-slinging wonder’s younger years, it’s a return to the days of overdue homework, not knowing how to talk to girls (or anybody, really) and just a plenty of danger. Witness some of Spidey’s earliest tangles with the likes of DOC OCK, SANDMAN and a host of other unexpected guests!

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/wiki/Spidey_Vol_1_1

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/wiki/Spidey_Vol_1_1

Wkp | 2016-03-13
Przeczytana: 13 marca 2016

MŁODOŚĆ PAJĄKA

Po pierwszy zeszyt sięgnąłem z ciekawości, co zamierza Marvel. I choć jest lepiej nieco, niż w głównym tytule, to wiem, że jeśli akcji nie splecie z nim jakiś większy crossover, nie sięgnę już po kolejne zeszyty tego tytułu.

Fabuła to właściwie nic. Młodość Petera, kiedy jeszcze chodził do szkoły, znał Gwen i walczył z Otto i jemu podobnymi.

Tęsknota za dawnymi czasami? Jak dla mnie nieudolna, marna kopia „Ultimate Spider-Mana” powielająca nie tyle znane motywy, co schematy. Brak pomysłu, brak polotu, brak nawet naprawdę dobrej szaty graficznej. Jednym słowem: szkoda i czasu i oczu i pieniędzy.

Recenzja także na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/03/13/spidey-1-robbie-thompson-nick-bradshaw/