Problemy z odżywianiem

Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
Dr. McDougall's Digestive Tune-Up
zdrowie, medycyna
pralka55

Dr John McDougall łamie kulturowe tabu, w szczery i humorystyczny sposób opisując, jak funkcjonuje układ trawienny. Spotykamy go w jego gabinecie, gdzie motywuje dwójkę pacjentów, by dokonywali mądrzejszych wyborów w codziennym życiu, kładąc kres swoim dolegliwościom jelitowym. Zaczyna od góry czyli od jamy ustnej i sukcesywnie przemierza cały układ pokarmowy, aż do jego oczywistego zakończenia. Przysłuchując się jego rozmowom z pacjentami, prawdopodobnie rozpoznamy dolegliwości swoje bądź swoich znajomych. I tak jak oni dostaniemy szansę na powrót do zdrowia i do dobrego samopoczucia, bez konieczności zażywania drogich lekarstw i poddawania się zabiegom operacyjnym. Głównym lekarstwem bowiem jest niskotłuszczowa, nie zawierająca cholesterolu dieta roślinna, i ten jedyny środek może skutecznie leczyć zaparcia, hemoroidy, niestrawność, wrzody, zespół jelita drażliwego oraz inne chroniczne dolegliwości jelitowe.
Warto dokładniej przysłuchać się i...:
-zrozumieć, jak funkcjonuje układ trawienny.
-zidentyfikować główne przyczyny swoich dolegliwości jelitowych.
-dowiedz się, dlaczego pożyteczne bakterie są niezbędne dla ogólnego zdrowia.
-uniknąć niepotrzebnego zażywania lekarstw i inwazyjnych badań.
-usłyszeć praktyczne wskazówki, jak przygotowywać odżywcze posiłki niezbędne dla naszego zdrowia i życia.

źródło opisu: Fundacja Źródła Życia 2014

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!