John Alexander McDougall

Lekarz medycyny oraz ekspert w dziedzinie odżywiania Dr McDougall ukończył medycynę na Stanowym Uniwersytecie Medycznym w Michigan, a praktykę odbył w Queen's Medical Center w Honolulu, na Hawajach.... Lekarz medycyny oraz ekspert w dziedzinie odżywiania

Dr McDougall ukończył medycynę na Stanowym Uniwersytecie Medycznym w Michigan, a praktykę odbył w Queen's Medical Center w Honolulu, na Hawajach. Jest dyplomowanym lekarzem internistą.
Od 30 lat Dr McDougall publikuje i wykłada na temat wpływu diety na zdrowie. Tłumaczy, że wiele chorób jest spowodowanych przez złe nawyki żywieniowe. Pomógł tysiącom pacjentów, zalecając opracowaną przez siebie pożywną, niskotłuszczową dietę roślinną opartą na skrobi, która nie tylko pozwala na zgubienie zbędnych kilogramów, ale może również cofnąć lub ograniczyć bez użycia lekarstw poważne choroby, między innymi choroby serca.

Dr McDougall często kwestionuje przyjęte prawdy i metody leczenia. Był jednym z pierwszych lekarzy, który podkreślał, że dieta wegetariańska może w skuteczny sposób odwrócić przebieg chorób. Coraz więcej lekarzy podąża jego śladem.
Doktor jest założycielem i dyrektorem medycznym „Programu McDougalla”. To 10-dniowy pobyt w kurorcie w Santa Rosa, w Kalifornii, który odnosi sukces od 20 lat.

źródło opisu: opis własny na podstawie http://en.wikipedia.org/wiki/John_A._McDougall

źródło zdjęcia: https://www.drmcdougall.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy
Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy
John Alexander McDougall, Mary McDougall

7,49 (69 ocen i 6 opinii)
Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy
Jedz to, co lubisz, odzyskaj zdrowie i schudnij raz na zawsze! Książka dr McDougalla to kompendium wiedzy na temat diety roślinnej, która umożliwia powrót do zdrowia oraz utratę zbędnych kilogramów. T...
czytelników: 257 | opinie: 6 | ocena: 7,49 (69 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
85
168
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (85)

zgłoś błąd zgłoś błąd