Sunstone 2

Wydawnictwo: Waneko
romans, lesbijki, BDSM, komedia, dramat
komiksy
Dejikos

Ally i Lisa wydają się normalną parą - wspólnie grają w gry wideo, chodzą na randki i... zamiast rozmawiać o uczuciach, pasjami uprawiają ekstremalne BDSM.

Zgoda, nie we wszystkim są typowe.

W miarę zagłębiania się w świat sado-maso, więź między nimi zacieśnia się, z czasem jednak sekret z przeszłości Ally zaczyna oddalać je od siebie.

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.com.pl

Kubencjusz_Ziegler | 2018-10-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks
Przeczytana: 01 lutego 2018

Słodkich przygód ze światem BDSM ciąg dalszy.

Poziom utrzymany, tak samo jak pewne braki, które opisałem szczegółowo w recenzji tomu pierwszego.

Scena w klubie dla miłośników BDSM trochę tak jakby w większości siedziały tam nastolatki. Również opowieść o tej dziewczynie co prawie pozbawiła się dłoni jest opowiedziana w jakiś taki dziecinny sposób.

krasnylud | 2019-03-12
Przeczytana: 06 lutego 2019

Tytułem wstępu 1: Czytałam to po angielsku na deviantarcie autora, co nie zmienia za bardzo fabuły, ale myślę, że warto to odnotować.
Tytułem wstępu 2: Nie umiem tego dzieła ocenić obiektywnie. W ogóle, zapomnijcie.

W ogóle myślę, że przekleję tę recenzję pięciokrotnie, ponieważ bingereadowałam to i nie mam trochę podziału na tomy w mojej głowie.

Jestem tym komiksem zachwycona. Absolutnie. Podobały mi się rysunki, hiperrealizm i skupienie się na szczegółach w niektórych obrazkach było cudowne.
Podobał mi się humor (pierwsze zdanie właściwej historii "no, come back..." miodzio, od razu ustawia nas w odpowiednim mindsecie), bohaterki (heh) i bohaterowie (no, głównie Alan), za to, że są tak swojsko i uroczo pokręceni. Działają bardzo podobnie do moich znajomych (+/- bdsm). Podoba mi się jak tworzy się relacja między Ally i Lisą, jak wszystkie relacje działają i rozwijają się. Ja wiem, że czytanie erotyki dla fabuły to jakiś przegryw... ale cholera czytałam dla fabuły.
Chociaż...

Yoko | 2019-04-23