CSI: Kryminalne Zagadki Miami. Zmarnowane święta.

Tłumaczenie: Marcin Łakomy
Wydawnictwo: Vesper
CSI: Miami. Harm for the holidays. Part One: Misgivings.
978-83-60159-54-5

Święta Bożego Narodzenia w Miami - miasto spowija wyjątkowy, odświętny nastrój. Wszystkie dzieci wstrzymują oddech w oczekiwaniu na przybycie świętego Mikołaja. Jednak tego roku będzie on liczniej reprezentowany. Miami staje się sceną zjazdu Santaconu. Coroczny zlot setek odzianych w czerwień, podstarzałych wesołków, którzy przetaczają się przez mi

źródło opisu: okładka

| 2015-04-18
Przeczytana: 05 października 2014

Szczerze polecam tą książkę zarówno fanom serialu, jak i zagadek kryminalnych. Od pierwszej do ostatniej strony trzyma w napięciu, jest pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych zakończeń.

Zapraszam do przeczytania recenzji! :)

LukasMacer | 2013-12-06
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Miłe czytadełko, nie tylko dla fanów serii CSI.

Krystek Małecki | 2012-10-19
Przeczytana: 2011 rok

O książce napisałem na blogu:

książek: 2011
Lynnka | 2011-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2011

Dla wszystkich fanów CSI lektura obowiązkowa :) książka podobnie jak serial jest pełna zagadek i nieoczekiwanych rozwiązań. Nie brakuje również żartobliwych elementów, dzięki którym bohaterowie stają się nam bliżsi :)