CSI: Kryminalne zagadki Miami. zmarnowane święta. Część 2: Atak serca

2008-01-01
Vesper
kryminał, sensacja, thriller
2007-01-01

Niby wszystko w porządku, jest intryga, porwanie, całe to zamieszanie, ale czegoś mi brakowało i ostatecznie jestem niezadowolona. Być może dlatego, że bardzo lubię serial i może tym razem wygrała ekranizacja, nad książką?
Nie mniej to tylko moje skromne zdanie, polecam przeczytanie i własną ocenę ;)

Druga część Kryminalnych Zagadek Miami, jest równie dobra, co poprzednia albo i lepsza. Mamy tu więcej akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z kolei zakończenie jej może wydać się zaskakujące, bowiem poczynania terrorysty od samego początku nie były jednoznaczne .. Zmarnowane święta. Atak serca, to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto sięgnął po pierwszą część oraz dla...

Lubie CSI jako serial;) i przypadkiem na wakacjach natknęłam się na tą oto książkę z zamiarem że poczytam ją sobie w trakcie podróży powrotnej do domu i jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że książka wcale mnie nie zainteresowała a wręcz nudziła.

Książka ciekawa i wciągająca. Jej akcja w dużej mierze opiera się na ataku terrorystycznym. Bardzo dobrze się ją czyta - każdy rozdział zachęca do zapoznania się z kolejnym itd. Wydaje mi się, że powinna zachęcić NIE TYLKO fanów serialu.

Książka fajna, w pełni oddaje to, co dzieje się w serialu.

• 2011
  • 2015