CSI: kryminalne zagadki Las Vegas. Śmiertelna gra

Tłumaczenie: Łukasz Hernik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "CSI: KRYMINALNE ZAGADKI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Vesper
CSI: criminal riddles Las Vegas. Killing game

Machinacje nowego szefa zmieniły skład zespołu utalentowanych techników kryminalistycznych, prowadzonych przez Gila Grissoma. Catherine Willows, Nick Stokes i Warrick Brown trafili ze zmiany nocnej na dzienną. Nie oznacza to, że nie będą już współpracować z zespołem Gila – ich drogi przetną się jeszcze nieraz. Podczas odrębnych śledztw oba zespoły STK muszą połączyć siły, żeby rozwikłać dwa przypadki morderstw, które – jak wskazują dowody – mogą być ze sobą powiązane. Działając pod kierownictwem różnych szefów, technicy rozwiązują zagadki dwóch niedoskonałych morderstw, które sumują się w zbrodnię doskonałą...

Madllena | 2015-05-15
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 maja 2015

Świetna książka dla takich miłośników serialu jak ja. W trakcie czytania wyobrażałam sobie aktorów,ich zachowanie...
Ciekawa historia kryminalna,niespodziewane zakończenie.

Emilia | 2013-06-20
Przeczytana: 2007 rok

tłumaczenie: Łukasz Hernik
tytuł oryginału: CSI: criminal riddles Las Vegas. Killing game
seria/cykl wydawniczy: CSI: KRYMINALNE ZAGADKI
wydawnictwo: VESPER
data wydania: 2007 (data przybliżona)
ISBN: 8360159610
liczba stron: 368
słowa kluczowe: kryminalne, zagadki, Las Vegas, Śmiertelna, gra
kategoria: thriller/sensacja/kryminał
język: polski
typ: papier

Katarzyna Kunowska | 2015-10-18

Książka oparta na serialu pod tym samym tytułem. Całkiem sprawnie napisana, dobra rzecz na długi jesienny wieczór. Fajni bohaterowie, dobrze oddany klimat Las Vegas i specyfiki pracy techników kryminalistycznych. Nigdy nie oglądałam serialu, więc nie wiem jak odnosi się do niego książka. Jednak myślę, że dla fanów serialu jest ona bardzo fajnym uzupełnieniem.
6,5/10

hiddensense_ | 2010-10-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: wrzesień 2010

Podobało mi się. Dostałaby 6 gwiazdek, gdyby ta 5 seria nie była przedstawiana... Lubię pierwsze 4 najbardziej. Co do książki, akcji - wszystko super. Ale zagorzałym fanom (takim jak ja), nie polecam. Zbyt dużo niedociągnięć.

Quee | 2010-12-26

Prawdziwy rarytas dla fanów serii CSI. Postacie nie były nudne... aż chce się obejrzeć CSI :)

Joanna | 2013-03-06
Przeczytana: 05 marca 2013

Bardzo dobrze napisana powieść, wartka akcja, ciekawe opisy i bardzo spójna fabuła.

Alexandra | 2016-09-01
unforgivable | 2016-04-05