CSI: Kryminalne Zagadki Miami. Zmarnowane święta.

Okładka książki CSI: Kryminalne Zagadki Miami. Zmarnowane święta.
Donn Cortez Wydawnictwo: Vesper kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
CSI: Miami. Harm for the holidays. Part One: Misgivings.
Vesper
2007-01-01
2007-01-01
978-83-60159-54-5
Marcin Łakomy

więcej Więcej

Książka bardzo intrygująca. Od dzieciństwa uwielbiałam CSI:Miami, więc sięgnięcie po to w formie książki było dla mnie ogromną przyjemnością. Sympatyczne postacie, niezły humor, dobra fabuła. Nic tylko czytać i polować na pozostałe książki.

Całkiem ciekawe zagadki kryminalne, aczkolwiek lekko przewidywalne. Idealna książka na leniwy zimowy wieczór.

Szczerze polecam tą książkę zarówno fanom serialu, jak i zagadek kryminalnych. Od pierwszej do ostatniej strony trzyma w napięciu, jest pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych zakończeń.

Zapraszam do przeczytania recenzji! :)

Miłe czytadełko, nie tylko dla fanów serii CSI.

O książce napisałem na blogu:

Dla wszystkich fanów CSI lektura obowiązkowa :) książka podobnie jak serial jest pełna zagadek i nieoczekiwanych rozwiązań. Nie brakuje również żartobliwych elementów, dzięki którym bohaterowie stają się nam bliżsi :)

• 2011
  • 2015
  • Kryminał
  • Wypożyczone
  • Chcę mieć
  • Chcę mieć

Dodaj cytat z książki CSI: Kryminalne Zagadki Miami. Zmarnowane święta.