Wszystkiego, co wiem będąc na szczycie, nauczyłem się na dole

Wydawnictwo: InterNET Services Corporation
poradniki
xZakonnicaxP

W książce "Wszystkiego, co wiem będąc na szczycie, nauczyłem się na dole milioner i mistrz marketingu Dexter Yager opowiada o twardej szkole, jaką przeszedł w młodości i dzięki której osiągnął niewiarygodny sukces w świecie biznesu. Dexter Yager dzieli się z czytelnikiem wiedzą o biznesie zdobytą w swoim życiu, od doświadczeń chłopca sprzedającego wodę sodową po lekcji, które otrzymał jako...

Dexter Yager dzieli się z czytelnikiem wiedzą o biznesie zdobytą w swoim życiu, od doświadczeń chłopca sprzedającego wodę sodową po lekcji, które otrzymał jako sprzedawca samochodów. To jest ta sama wiedza, dzięki której zdobył majątek i stał się człowiekiem sukcesu.
Na stronach książki "Wszystkiego, co wiem będąc na szczycie, nauczyłem się na dole" Dexter Yager pisze o tym, jak nie stracić impetu, jak ważne są myśli o rzeczach wielkich i co zrobić, aby marzenia nie zniszczyły tego, co w Tobie najlepsze. Jest to ksiażka, którą każdy biznesmen i każdy początkujący dystrybutor powinien przeczytać.

źródło opisu: internet-services.com

źródło okładki: internet-services.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!