Pracuj na TAK!

Wydawnictwo: ICAN Institute
rekrutacja, ludzie, biznes, przywództwo
biznes, finanse
roberttoo74

Poznaj historię największego portalu rekrutacyjnego w Polsce i jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych w naszym kraju. Sięgnij po książkę, która przekonuje, że warto budować firmy oparte na transparentnych wartościach oraz na zaangażowaniu pracowników!

źródło opisu: hbrp.pl

źródło okładki: http://sklep.hbrp.pl/wydawnictwa-hbrp/ksiazki-i-au...»

Justyna | 2017-09-12

Z chęcią przeczytałam tą książkę. Autor w przystępny sposób na swoim przykładzie tłumaczy jak stworzył dochodowy biznes. Podaje wiele przydatnych wskazówek. Polecam :)

loker | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

W książce autor bardzo fajnie przedstawił jak powstał najlepszy serwis rekrutacyjny w Polsce. Opisuje problemy z jakimi musieli zmierzyć się pracownicy, bariery jakie postawił rynek, a także ukazuje zmiany, jakie zachodziły w poszczególnych latach.

Dzięki tej książce, młodsze pokolenie może zobaczyć, jakimi narzędziami należało posługiwać się w Polsce w okresie 2000 r. aby dotrzeć do potencjalnych pracowników.

Ponadto można co nieco dowiedzieć się o różnicach kulturowych.

Zdecydowanie POLECAM! :)

roberttoo74 | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, książką, bardzo prosta, w prostym języku, nie jakaś prze mądrzała, bucha w niej skromność autora, pokazanie że błędy, to nic strasznego, a wzmacnia. Książka obowiązkowa, dla tych co chcą, zacząć swoją przygodę z biznesem, od pucybuta, do milionera, ukazanie wartości do innego człowieka, dzięki temu mamy nowe kontakty - i liczy się w tych czasach networking, a dzięki temu,
człowiek rozwija się, pracuje i ma z tego powodu dodatkowo frajdę,
że zrobił coś dla siebie i dla innych ( dał pracę, a także wiedzę, dla pracownika ).
Książka ta, powinna być obowiązkowa, a Urzędy Pracy, powinne rozdawać, tym chcącym którzy, stawiają pierwsze kroki w swoim biznesie.