Totally Captivated #1

Tłumaczenie: Emilia Grabiec
Cykl: Totally Captivated (tom 1) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
완전무결하게 사로잡히다 (Wanjeon Mukyeolhage Saro Japhida)
manhwa, yaoi, mafia, komedia, romans, kotori
komiksy
Regalia

Oto historia trzech mężczyzn, rozgrywająca się za zamkniętymi drzwiami biura gangu: Ewona Junga (który z powodu skoku w bok stał się chłopcem na posyłki seulskiej mafii), Jiho SIna (żądnego zemsty byłego chłopaka Ewona) oraz Mookyula Euna (wybuchowego szefa gangu).

Czy pod zamordystycznymi rządami Mookyula Ewon, ze swoją niewyparzoną gębą, ma szanse na przetrwanie?

źródło opisu: Wydawnictwo Kotori

źródło okładki: Wydawnictwo Kotori

Anezka | 2019-06-06
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 06 czerwca 2019

Właściwie to manhwa a nie manga, czyli import z Korei. I nie wiem czemu, ale zawsze jak czytam manhwy, to jest takie "łał, ale zaje...-fajne". Może na naszym rynku są same wyselekcjonowane z tej kategorii? (albo po prostu innych tam nie tworzą?) Nie wiem jak to w Korei się czyta, ale manhwa jest wydana w "normalny sposób", czyli czytamy od lewej, a nie jak mangi od prawej. W ogóle wydanie jak książkowe, przepiękna okładka, z zakładkami, baja.

Turmaline | 2016-08-26

Nie mogłam się oderwać! Zarówno bohaterowie, kreska, jak i sama fabuła urzekająca. TC na pewno zaskarbiło sobie miano jednej z moich ulubionych historii BL.

Magdalena-cherry | 2016-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2016

Przeczytałam mange od deski do deski i to aż dwa razy:)! Nie pomyślałam, że az tak mnie wciągnie; naprawdę polecam i już nie mogę się doczekać kolejnych tomów.