Caste Heaven 1

Tłumaczenie: Lucyna Wawrzyniak
Cykl: Caste Heaven (tom 1) | Seria: Kolekcja Kushi Dango
Wydawnictwo: Dango
Caste Heaven 1
manga, bl, yaoi, chise ogawa
komiksy
Alderamin

Bezwzględny system klasowy zdominował uczniów. Zazdrość, pożądanie... Szkolne kasty i miłość. Będąc w posiadaniu Króla - najwyższej karty w grze w kasty – Azusa niepodzielnie panował nad klasą. Oszukany przez jednego z kolegów, spadł jednak na samo dno hierarchii, stając się Celem. Całkowicie odarty z dumy, może być bezkarnie gnębiony przez pozostałych uczniów, podczas gdy na tronie zasiada...

Będąc w posiadaniu Króla - najwyższej karty w grze w kasty – Azusa niepodzielnie panował nad klasą. Oszukany przez jednego z kolegów, spadł jednak na samo dno hierarchii, stając się Celem. Całkowicie odarty z dumy, może być bezkarnie gnębiony przez pozostałych uczniów, podczas gdy na tronie zasiada jego dawny „poddany”, Karino.
Wkrótce Azusa będzie musiał podjąć trudną decyzję: „Wybieraj, czy chcesz być tylko moją zabawką, czy wszystkich tu obecnych.”
Gra w kasty – oparta na indyjskim systemie określania hierarchii w społeczeństwie „zabawa”, pozostająca tajemnicą wśród uczniów. Pozycja w klasie zależy w niej od posiadanej karty.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dango.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-dango.pl

Rege | 2017-10-24

Przeczytałam tom 1 i 2 w odwrotnej kolejności i kompletnie nie rozumiałam o co chodzi w tej całej brutalnej i pornograficznej historii.
Raju! Czemu mnie nie ostrzeżono, że to gatunek brutalnego sado-maso?
Człek powinien wiedzieć co to za gatunek i się psychicznie na efekt przygotować.
Nie da się zaprzeczyć - kreska świetna, ale historia nie z "mojej bajki".

Belcia70 | 2017-09-19
Przeczytana: 19 września 2017

Początek bardzo mocno mnie przeraził i miałam ochotę wywalić mangę przez okno ale im dalej czytałam tym było lepiej.
Musze koniecznie dorwać pozostałe tomiki!

Magdalena-cherry | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

Ciekawy świat i opisanie rang w szkołach, które tak naprawdę do tej pory istnieją.,,,

Chuko Jang | 2017-12-09
Na półkach: Manga posiadam, Przeczytane