Slow Starter

Wydawnictwo: Dango
スロウデイズ
komiksy
Pretender

Historia o dwóch uczniach, Kiyo i Ino, którzy uczęszczają do różnych szkół, jednak codziennie rano jeżdżą tym samym pociągiem. W miarę upływu czasu stają się świadomi swojej obecności, jednak nigdy nie angażowali się w rozmowę. Aż do pewnego dnia, kiedy Kiyo zasypia w pociągu i jest obudzony przez Ino. Od tego momentu zaczynają ze sobą rozmawiać i ostatecznie stają się dobrymi przyjaciółmi…

źródło opisu: Dango, 2017

źródło okładki: http://wydawnictwo-dango.pl/

silwana | 2019-01-01

Bardzo spokojna manga. Bez jakiś większych dramatów.

Historie tej autorki nigdy nie są proste i nawet w jednotomówkach ma się wrażenie, że nigdy się nie kończą - ale w dobrym znaczeniu tego określenia! A kiedy już się skończą, chce się jeszcze...i jeszcze... Jeżeli czytelnik tej mangi jest troszkę starszy i ma niejakie doświadczenie życiowe, może sobie przypomnieć te pierwsze spojrzenia, te pierwsze myśli, to pierwsze wszystko. Jest piękna.

ulfjkl | 2018-02-11

Pierwsze strony trochę mnie znudziły, ale kolejne były już super. Fajnie, że autorka nie zrezygnowała z istnienia dziewczyn w swoim uniwersum, bo zabieg taki wykonuje zdecydowanie zbyt wiele mang typu Boys Love. Końcówka rozbrajająca!

Rege | 2017-06-10

Bardzo sympatyczna opowieść.