Totally Captivated #1

Okładka książki Totally Captivated #1 Hajin Yoo
Okładka książki Totally Captivated #1
Hajin Yoo Wydawnictwo: Kotori Cykl: Totally Captivated (tom 1) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Totally Captivated (tom 1)
Boys Love
완전무결하게 사로잡히다 (Wanjeon Mukyeolhage Saro Japhida)
Kotori
2016-03-24
2016-03-24
Emilia Grabiec
manhwa yaoi mafia komedia romans kotori

Oznaczenie na okładce informuje, że manga jest "16+" . Moim zdaniem jest to jednak BL odpowiednie nawet dla młodszego czytelnika (tak na prawdę czytelniczki :) ). Jest trochę akcji, sporo humoru, jakiś wykluwający się romans. Takie przyjemne czytadło "w sam raz na raz" :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kreska śliczna, a bohaterowie łatwi do polubienia i zabawni. Chętnie do niej wracam co jakiś czas. Mimo iż cała historia kręci się wokół koreańskiej mafii w ogóle nie czuć ciężaru tej tematyki. Trójkąt miłosny w sumie też ciekawy, choć co bardzo mi się spodobało to fakt, że ten trzeci, który zawsze jest zły tutaj jest cudowny.

2030

Właściwie to manhwa a nie manga, czyli import z Korei. I nie wiem czemu, ale zawsze jak czytam manhwy, to jest takie "łał, ale zaje...-fajne". Może na naszym rynku są same wyselekcjonowane z tej kategorii? (albo po prostu innych tam nie tworzą?) Nie wiem jak to w Korei się czyta, ale manhwa jest wydana w "normalny sposób", czyli czytamy od lewej, a nie jak mangi od prawej. W ogóle wydanie jak książkowe, przepiękna okładka, z zakładkami, baja.

Nie mogłam się oderwać! Zarówno bohaterowie, kreska, jak i sama fabuła urzekająca. TC na pewno zaskarbiło sobie miano jednej z moich ulubionych historii BL.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam mange od deski do deski i to aż dwa razy:)! Nie pomyślałam, że az tak mnie wciągnie; naprawdę polecam i już nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

• Manga
  • Mangi
  • 2016
  • Mangi

Dodaj cytat z książki Totally Captivated #1

Okładka książki Eskorta René Goscinny, Morris
Eskorta René Goscinny, Morr...
Okładka książki Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Lee
Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Le...
Okładka książki Szkoła latania. Kajko i Kokosz. Wydanie urodzinowe! Łukasz Auguścik, Piotr Bednarczyk, Krzysztof Budziejewski, Nikodem Cabala, Janusz Christa, Marta Falkowska, Mieczysław Fijał, Krzysztof Gawronkiewicz, Ernesto Gonzales, Rafał Gosieniecki, Jakub Grochola, Piotr Hołod, Tomasz Kaczkowski, Karol Kalinowski, Magdalena Kania, Zbigniew Kasprzak, Sławomir Kiełbus, Jakub Kijuc, Adam Kmiołek, Berenika Kołomycka, Krzysztof Kopeć, Andrzej Łaski, Tomasz Lew Leśniak, Jacek Michalski, Piotr Nowacki, Marek Oleksicki, Wojciech Olszówka (ilustrator), Tomasz Piorunowski, Hubert Ronek, Artur Ruducha, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik, Jacek Skrzydlewski, Wiesław Skupniewicz, Mateusz Skutnik, Michał Śledziński, Mikołaj Spionek, Agnieszka Surma, Przemysław Surma, Agnieszka Świętek, Urszula Szerszeń, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Przemysław Truściński, Krzysztof Trystuła, Marek Turek, Kajetan Wykurz, Zofia Żelazny
Szkoła latania... Łukasz Auguścik, Pi...