Totally Captivated #1

Okładka książki Totally Captivated #1
Hajin Yoo Wydawnictwo: Kotori Cykl: Totally Captivated (tom 1) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Totally Captivated (tom 1)
Boys Love
완전무결하게 사로잡히다 (Wanjeon Mukyeolhage Saro Japhida)
Kotori
2016-03-24
2016-03-24
Emilia Grabiec
manhwa yaoi mafia komedia romans kotori

Właściwie to manhwa a nie manga, czyli import z Korei. I nie wiem czemu, ale zawsze jak czytam manhwy, to jest takie "łał, ale zaje...-fajne". Może na naszym rynku są same wyselekcjonowane z tej kategorii? (albo po prostu innych tam nie tworzą?) Nie wiem jak to w Korei się czyta, ale manhwa jest wydana w "normalny sposób", czyli czytamy od lewej, a nie jak mangi od prawej. W ogóle wydanie jak książkowe, przepiękna okładka, z zakładkami, baja.

Przeczytałam mange od deski do deski i to aż dwa razy:)! Nie pomyślałam, że az tak mnie wciągnie; naprawdę polecam i już nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

Nie mogłam się oderwać! Zarówno bohaterowie, kreska, jak i sama fabuła urzekająca. TC na pewno zaskarbiło sobie miano jednej z moich ulubionych historii BL.

Dodaj cytat z książki Totally Captivated #1