Hanger: Szubiennik #1

HANGER -執行人- (Shikkounin)
Manga, komiks, yaoi, kotori
komiksy
d2b

Rok 107 nowej ery, Neo-Tokio. Miasto zalewa fala przestępczości związanej z suprabiotykami – farmaceutykami nowej generacji, zdolnymi udoskonalić ciała i umysły. Hajime Tsukumo – nowy rekrut czwartej dywizji Federalnej Służby Bezpieczeństwa, specjalizującej się w walce z przestępcami korzystającymi z suprabiotyków – łączy siły z Zero-Jeden, tajemniczym mężczyzną należącym do programu...

Hajime Tsukumo – nowy rekrut czwartej dywizji Federalnej Służby Bezpieczeństwa, specjalizującej się w walce z przestępcami korzystającymi z suprabiotyków – łączy siły z Zero-Jeden, tajemniczym mężczyzną należącym do programu „Szubiennik”, którego członkowie ścigają podobnych sobie kryminalistów w zamian za skrócenie wyroku.

źródło opisu: http://www.kotori.pl/

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

silwana | 2017-07-14
Przeczytana: 18 stycznia 2017

Bardzo ładna kreska i ciekawa fabuła. Szkoda tylko, że do tej pory został wydany tylko jeden tom, a w planach wydawnictwa nie zauważyłam kiedy ma być wydany kolejny.

Viki-Chan | 2017-09-10
Na półkach: Przeczytane, Mangi