Byłem aniołem piekła

Wydawnictwo: Bellona

Legendarni Hells Angels, czyli Aniołowie Piekła. Znamy ich z amerykańskich filmów: tatuowani i przyodziani w skóry mocarni faceci wraz ze swoimi dziewczynami o wyzywających strojach i zachowaniu...

ciociasamozloeluta | 2014-07-08

Motory, mezczyzni, piekne kobiety. Twarde zycie. Jesli zycie to koszmar. Jesli mezczyzni to gwalcicile, rozbojnicy lub alfonsi. Jesli piekne kobiety to tylko dziwki i ofiary mafijnych porachunkow. Jeli ktos uwielbia serial Sons of Anarchy to polecam z calego serca. Sceny z serialu szczerze wyrwane z ksiazki. Kochani na czym opiera sie mit Anilolow ano na metamfetaminie, koksie, alfonsach, broni i dziewczyn jako srodka do wycierania podlog. Lavigne jako pierwszy zaczal sypac. I chwala mu za to. Wreszcie lektura z pazurem. I jesli ma sie juz dosc scen z w/w uzywkami to i tak brniemy dalej. Nie jest to latwe ale polecam jako srodek na odtrutke na inne lzawe chocby i ksiazeczki. Cenna uwaga, ze Harleye sa nie do jezdzenia i meczace. Oczywiscie ja to wiem ale teraz mam na to i dowody.

grochu | 2016-07-18
Przeczytana: 2015 rok