Tajemnicza gwiazda

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Cykl: Niebieski diament (tom 3)
Wydawnictwo: HarperCollins
Secret star
literatura piękna
Agnieszka

Policyjny detektyw Seth Buchanan dostaje pilne wezwanie. Ktoś włamał się do rezydencji Grace Fontaine, byłej modelki znanej z licznych romansów i skandali. U podnóża schodów Seth znajduje jej zmasakrowane ciało. Podejrzewa, że morderca szukał bezcennego niebieskiego diamentu, który Grace dostała na przechowanie. Badając miejsce zbrodni, nagle staje oko w oko z... Grace, która mierzy do niego z pistoletu.

źródło opisu: HarperCollins, 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

skowronek92 | 2019-02-15

Uwielbiam Nore i jej romanse z nutą kryminału. :)

Aleksandra | 2018-11-04
Przeczytana: 29 października 2018

Od pierwszej części zastanawiałam się nad tym jak zakończona zostanie ta historia. Tworzyłam wizje i wersje, a zakończenie okazało się nieskomplikowane moim zdaniem. Po pierwszej i drugiej części, które fantastycznie się splatały trochę oczekiwałam bardziej zaskakującego końca:)

xchmurkax | 2016-05-19

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Co by tu napisać hmm. Książkę dzisiaj skończyła a zaczęłam ją dwa dni temu chyba haha no dobra. Ostatnia układanka została ułożona w całość wszystkie Trzy Gwiazdy Mitry zostały umieszczone w Muzeum ;-) przy tym wszystkie trzy przyjaciółki są razem już na zawsze.
Grace trzecia z przyjaciółek która zakochała się w poruczniku który nie chciał jej miłości i sam przed nią ukrywał to gdyż On był typem faceta którego uczucia nie obchodziły i był jak to mówią sztywniakiem a Ona piękna, młoda piękna kobieta otworzyła się przed Nim od razu. Jednak los chciał żeby ta cała koszmarna sytuacja ich połączyła i tak się stało ;-) .. Cudowne zakończenia koszmaru i wspaniałe życie zaczęło od nowa dla wszystkich ;-). No to tyle.

anna | 2016-03-17

Świetna

agata | 2016-03-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans
Przeczytana: 04 marca 2016

Seth, policyjny detektyw, odnajduje zmasakrowane zwłoki Grace, przyjaciółki Bailey James i MJ O'Leary. Po chwili przekonuje się, że słynna modelka mierzy do niego z broni... Czyżby kobieta sfingowała własną śmierć?

Razem z Grace, policjant, odnajduje jej przyjaciółki i razem z ich partnerami(Jackiem i Cadem)próbuje rozwikłać sprawę morderstwa w domu Grace.
Okazuje się, że ma to związek z posiadanym przez Grace klejnotem.
Uroda kobiety powoduje, iż osoba która chce zdobyć klejnoty, chce zdobyć również i ją. W trzeciej części cyklu, w końcu ujawnia nam się ta osoba. Jest to człowiek rządny władzy i nieobliczalny. Chęć posiadania niebieskich diamentów oraz pięknej kobiety sprawia, że postanawia bezpośrednio zagrozić Grace i jej przyjaciołom.

Jak to u Nory Roberts bywa, oczywiście mamy szeroko opisany wątek miłosny, ale ta część trylogii wciąga, przede wszystkim wartką akcją, zagadkami i tajemniczością, wszak to przecież "Tajemnicza Gwiazda".

dona | 2015-10-08
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Poza wątkami romantycznymi, dużo napięcia, tajemnic, zbrodni i emocji. Rewelacyjna książka! Polecam.

Jaguś | 2014-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Najlepsza ze wszystkich 3 części ;)

myślnik | 2013-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Żebyś nigdy nie zapomniał,że pieniądze szczęścia nie dają,a duma to nie najlepszy doradca,zwłaszcza jeśli jest popychany do działania przez nadwyżki testosteronu.