DC Comics, superbohaterowie
komiksy
Hari_Seldon

To już styczeń i finałowy pojedynek pomiędzy SUPERMANEM a potężną istotą nazywającą siebie OSTATNIM SYNEM PLANETY KRYPTON. A wszystko to rozegra się w towarzystwie profesora Hammiltona i... tajemniczego kryształu MR. Z! Sprawdź, czy Ziemia stanie się drugim Kryptonem już w styczniu. DZIESIĘCIU artystów stworzyło ten pasjonujący finał!!

źródło opisu: Zapowiedź wydawcy z poprzedniego numeru

źródło okładki: Skan własny

Hari_Seldon | 2016-02-13
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 12 lutego 2016

Zakończenie walki z Eradicatorem. Superman po tym jak oberwał w poprzednim numerze wraca do sił by wziąć udział w ostatecznym starciu w Fortecy Samotności. Rozwój fabuły jest dosyć przewidywalny, ale sposób zakończenia konfliktu jest całkiem oryginalny - szkoda, że niestety okładka częściowo zdradza tę scenę. Niestety wątki poboczne rozpoczęte w poprzednim numerze nie doprowadziły do niczego ciekawego - najbardziej jestem rozczarowany Gangbusterem, który wcale się nie wykazał, chociaż fabuła stworzyła idealne warunki ku temu. Jeżeli chodzi o rysunki, to po raz kolejny ze względu na udział wielu artystów jest dosyć nierówno - większość stara się być poprawna, jednak bez fajerwerków, ale sceny przybycia Eradicatora, a następnie Supermana do Fortecy Samotności wyglądają bardzo źle. Ogólnie przeciętny numer.