komiksy
Hari_Seldon

Trzecia i czwarta fala uderzeniowa "PANIKI NA NIEBIE"! Superman wie, że sam nie będzie w stanie przeciwstawić się Brainiacowi i jego armii. Specjlana grupa ziemskich bohaterów zostaje uformowana, by uderzyć na Warworld Brainiaca zanim ten dotrze na naszą planetę. Powoli tworzą się dwa fronty - część herosów udaje się na pojazd agresora, gdzie Super musi stawić czoła Supergirl i Draadze, tymczasem grupa pod przywództwem Batmana chroni Metropolis przed żołnierzami Brainiaca. Brzmi to jak wielka, pyszna zabawa? Mnóstwo gościnnych występów. Nie przegap!

źródło opisu: Zapowiedź wydawcy z poprzedniego numeru

źródło okładki: Zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!