"Superman: The Man of Steel" #21, "Superman" #77
DC Comics, superbohaterowie
komiksy
Hari_Seldon

To jest to! Koniec jednej ery w dziejach Supermana i jego miasta, a zarazem początek całkowicie nowej! Lois Lane i Supergirl wspólnie próbują odnaleźć zagrabione przez Projekt Cadmus ciało martwego Człowieka ze Stali. Nie jest to jednak tak łatwe, jak się tego nasze bohaterki spodziewały. Lex Luthor triumfuje po raz kolejny, w międzyczasie jednak popełnia błąd, który kiedyś kosztować go może wolność i władzę w Metropolis. Tymczasem w Smallville, Martha Kent zmuszona jest stawić czoła kolejnej po utracie syna tragedii w jej życiu... Bogdanove i Jurgens przedstawiają "KONIEC".

źródło opisu: Zapowiedź wydawcy z poprzedniego numeru

źródło okładki: Zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!