JLA: The Deluxe Edition, Vol. 4
komiksy
Łukasz

Czwarty tom serii o największych superbohaterach uniwersum DC, którzy zebrali się, by odtworzyć drużynę obrońców naszej planety – Amerykańską Ligę Sprawiedliwości (JLA). Bohaterowie mierzyli się już z niezliczonymi zagrożeniami – i za każdym razem zwyciężali. Co się jednak stanie, gdy nadciągnie Mageddon – broń ostatecznej zagłady Starych Bogów – aby zniszczyć wszelkie życie? W tym samym...

Bohaterowie mierzyli się już z niezliczonymi zagrożeniami – i za każdym razem zwyciężali. Co się jednak stanie, gdy nadciągnie Mageddon – broń ostatecznej zagłady Starych Bogów – aby zniszczyć wszelkie życie? W tym samym czasie najwięksi wrogowie JLA zbierają się, by założyć całkiem nowy Gang Niesprawiedliwości. Trzecia wojna światowa wisi na włosku...

Historie o przebudowanej Lidze zostały napisane przez sławnego szkockiego scenarzystę Granta Morrisona (The Invisibles, WE3, All-Star Superman, New X-Men), a narysowane przez zespół świetnych grafików, w tym Howarda Portera (Fantastyczna Czwórka, Flash).

źródło opisu: Egmont, 2017

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/