Magia mody. Jak się ubierać, żeby wyrazić swoją osobowość i odnieść sukces w pracy i życiu osobistym

Tłumaczenie: Piotr Woźniak
Wydawnictwo: Illuminatio
2 (6 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Magical Fashionista: Dress for the Life You Want
Piotr Woźniak, moda, styl
poradniki
Precious

Odkryj, jak moda może pomóc ci prawdziwie być sobą, przyciągać dobry los i spełniać twoje marzenia. Moda stosowana z intencją może być potężną, wpływającą na życie praktyką. Zbuduj garderobę pełną rzeczy, które wzmocnią twoje unikalne cechy i osobisty magnetyzm. Wybieraj ubrania, buty i akcesoria, które sprawią, że będziesz wyglądała i czuła się jak najlepiej. Dobieraj wspierające cię stroje...

Dobieraj wspierające cię stroje na każdą okazję, korzystając z prostych wskazówek na temat wszystkiego: od kolorów, materiałów i wzorów do kamieni szlachetnych czy lakieru do paznokci. Opierając się na astrologii, feng shui, psychologii i wielu innych dziedzinach, ten wyjątkowy przewodnik modowy pomoże ci wyrażać swoje prawdziwe "ja" oraz rozbudzić szczęście i powodzenie.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2016

źródło okładki: https://www.illuminatio.pl/

Monika | 2018-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2018

Jakieś czarnoksięstwo. Doszłam do wniosku, że przynajmniej przekartkuje, skoro przeczytać się nie da. Jednak przy zaklinaniu bielizny w świetle świecy odpadłam całkowicie.

marlenap1 | 2018-08-25
Przeczytana: 24 sierpnia 2018

Oj słabiutko, bardzo słabiutko oceniam tę książkę. Zamiast poradnika modowego (czego spodziewałam się po okładce i tytule) odnalazłam książkę o czarach, magii, ezoteryce.
Autorka podaje odrobinę, dosłownie odrobinę przydatnych informacji o ubiorze - ubieraj się tak, jak lubisz, uporządkuj swoją szafę z niepotrzebnych ubrań, ubieraj się tak, jak chciałbyś byś postrzegany. I to w sumie na tyle. Reszta to jakieś przedziwne czary, zaklęcia przydatne przy zakładaniu ubrań. Wszystko w tej książce opiera się na magii i siłach nadprzyrodzonych. Jak to się ma do mody? Nie wiem, ale dla mnie to totalne bzdury.
Moim zdaniem książka powinna mieć zupełnie inny tytuł i podtytuł, nawiązujący jakoś do treści. Mnie wprowadziło to w błąd. Nie dostałam poradnika modowego, a książkę o czarach.
Nie polecam: /

Mama-Kubusia | 2016-08-30
Przeczytana: 01 marca 2016

Szkoda czasu, niestety. :)