Uwięziona we śnie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Dziewczynki stały na środku jezdni. Przerażone przywarły do siebie, nie mogąc zrobić kroku. zaskoczeni kierowcy skręcali gwałtownie, próbując je ominąć. Ben zastygł. Jego oczy napotkały wzrok Frankie, niepewny, pełen lęku. Jej usta otwierały się, bezgłośnie wykrzykując jego imię. Jeden z kierowców zatrąbił przeciągle, potem następny. Ben stracił z oczu obie malutkie postacie, gdy tuż przed nim prz

beataj | 2010-11-02
Przeczytana: maj 2007

Ta sama opowieść pod dwoma tytułami - "Dziecko Łazarza" i "Uwięziona we śnie"
A co do treści - daje do myślenia, zwłaszcza w gestii opieki starszego rodzeństwa nad młodszym...

Martyna | 2011-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2011

Bardzo podoba mi się ta książką. Jest świetna.
W połowie czytania zorientowałam się, że oglądałam już kiedyś też film - równie świetny.

anaszko | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016

Ujęła mnie historia Frankie i Bena. Mocna więź rodzeństwa świetnie pokazana, doktor Chase i jej przeżycia oraz walka o to by obudzić te kochane dzieci.. coś wspaniałego. Determinacja bijąca od doktor Lizzie jest po prostu porażająca. Książka świetna, aczkolwiek film bardzo ją okraja. Różnice są na tyle subtelne, że nie ogląda się go tragicznie, ale jednak czegoś mi brakowało. Co do samej książki jestem jak najbardziej zadowolona, że udało mi się po nią sięgnąć.

Marta | 2015-05-06
Przeczytana: 05 maja 2015

Książka, która daje do myślenia. Doskonale opisany temat odpowiedzialności, tęsknoty i wyborów moralnych, które mogą spotkać każdego. Polecam zarówno książkę, jak i film o tym samym tytule (co rzadko się zdarza, fabuła filmu praktycznie nie odbiega od książki).

jerzy | 2016-09-16
Na półkach: 2016, Przeczytane