Odrobina ludzkich uczuć

Wydawnictwo: Świat Książki

Sara, udająca prostytutkę, usiłuje rozpracować nielegalną praktykę lekarską. W ten sposób poznaje Cicero, pozbawionego prawa wykonywania zawodu, który staje się jej powiernikiem i kochankiem. Opiekując się dziećmi z trudnej rodziny, rozwiązuje też zd...

fruziula | 2011-04-14
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 14 kwietnia 2011

Niesamowita!
Kupiłam ją przypadkiem z przeceny w supermarkecie, zupełnie za grosze. Przykleiła mi się do ręki i postanowiłam włożyć ją do koszyka. Okazuję się , że dobrze zrobiłam. Przeczytałam ją niemal jednym tchem, poświęcając jej każdą wolną chwilę. "Odrobina ludzkich uczuć" to tytuł, który utożsamia się z główną bohaterką - detektyw Sarą Pribek, która to mimo swoich życiowych problemów, pomaga innym. Dwa śledztwa które prowadzi stają się jej życiem. Zaprzyjaźnia się z ludźmi, których sprawą się zajmuje i poświęca im swój także wolny czas i całą siebie. Naprawdę w pewnych momentach wzruszająca powieść kryminalna, która mnie urzekła. Szkoda tylko, że najpierw nie było mi dane przeczytać "Trzydziestej siódmej godziny" Jodi Campton, która opowiada o wcześniejszych losach Sary, ale na pewno to nadrobię.

alagx | 2014-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2014

Muszę przyznać, że czytało się całkiem przyjemnie mimo iż historia na początku nie wydawała się jakaś arcyciekawa, książka rozkręcała się powoli jednak mimo wszystko mnie wciągnęła i podobała mi się. Wątek Aidana zadziwiający :o

paulincia323 | 2011-09-11

książka jest po prostu rewelacyjna, cały czas czymś zaskakuje i genialnie się ją czyta :) polecam

sybla | 2015-07-25
Przeczytana: 2014 rok

Zakup przypadkowy ale jak się dość szybko okazało - bardzo udany. TRochę sensacji, trochę psychologii, ogólnie udany mix.

książek: 2074
portana | 2016-07-31